Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti randiztatok már/ran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti randiztatok már/randiznátok külsőleg teljesen visszataszító pasikkal?

Figyelt kérdés

2013. máj. 25. 13:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Inkább tegyél róla, hogy ne legyél visszataszító.
2013. máj. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mint szenvedőalany, szerintem válaszolhatok egy NEMmel.
2013. máj. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem
2013. máj. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
nem
2013. máj. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem. Olyannal már igen, aki egyáltalán nem volt esetem. De ő sem volt lehetetlenül visszataszító. Mindegyik, aranyos volt, kedves, udvarias, illedelmes és ápolt. Így meg nem lehet belekötni. :)
2013. máj. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Költőnő? ***** válasza:
ha bármiért mégis megtetszik, miért ne, bár elég elképzelhetetlennek tartom. Mondjuk az is igaz, h nem volt az összes férfi az életemben egy adonisz. Kell vmi, amit látok benne, onnantól a külső nem lesz olyan fontos, de hogy visszataszító legyen... Nem, azt nem igazán tudom elképzelni, hisz akkor nem lesz nagyon kémia...
2013. máj. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Én főleg arra gondolok, ha pl. a pasi alacsony, az arca nagyon ronda (esetleg még bőrbetegsége is van), és még esetleg túlsúlya is van, de amúgy ápolt, illedelmes, kedves és humoros is.
2013. máj. 25. 13:43
 8/17 anonim ***** válasza:

ez hasznos kérdés, bár férfi vagyok, viszont rosszul van feltéve:


Van az aki bejön a nőknek.

Van az aki nem az esetük, de nem is undorodnak.

Meg van az akitől undorodnak.


Jobb esetben a 3. pontot nehéz elérni.

2013. máj. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
ha csúnya lennék valószínűleg csúnya pasikkal jönnék össze mert nem kellenék a jó pasiknak de szerencsére én szép vagyok szóval NEM.
2013. máj. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Én a külsőmet tekintve szinte minden lány szerint is a 3. kategóriába tartozom, szóval akinek a külsejétől undorodnak. Csak szeretném felmérni, hogy mennyi esélyem van arra, hogy megvalósítsam a legnagyobb álmom.
2013. máj. 25. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!