Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a legközelebbi családta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legközelebbi családtag, akivel ha lefekszem, már nem számít vérfertőzésnek? (nem tudom, hogy hogyan kéne mondani)

Figyelt kérdés
másodunoka testvér már számít,vagy még nem?
2009. nov. 16. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Minek akarsz te a családtagjaiddal lefeküdni? Nekem még a harmadunokatesvér is túl közeli családtag.
2009. nov. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nem aarok lefeüdni családtagokkal,csak érdekel.

várom a(z értelmes) válaszokat!

2009. nov. 16. 20:57
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem a 2. unokatestvér még elég közelinek számít. :s amugy hülyeség ez a vérfertőzés, semmi bajod nem lesz ha lefekszel vele, ha nem kezelted családtagnak és jól néz ki hajrá :D ez csak akkor számít valamit ha gyereketek lesz ,de valószínűleg neki sem lesz semmi baja, csak a genetikai állomány túlságosan hasonló lesz így nem lesz majd eléggé ellenálló. azért kell minnél messzebbitől gyereket ha az egyik szülőben van valami hiba, a másik gen. állománya még kipótolhatja a hibát! 17L
2009. nov. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Én ha jol emlékszem vmi olyasmit hallottam, h nem leszel nemi beteg stb, csak annyi h a gyerek aki születni fog az nem elg fejlett, mrt sok közös sejtje van egy rokonnak vagy mi:)

Gondolj a kutyákra, a fajtiszta kutyák sokkal fejletlenebbek mint a korcsok, pl a labinak rengeteg betegsége van

14,5\f

2009. nov. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2. unokatestvér már nem számít annak.

Azért nem lehet így, távolból megmondani, mert az számít, hogy mennyi EGYFORMA hibás génetek van.

Ha sok ilyen genetikai jellegű betegség volt a családban, akkor jobb, ha nagyobb távolságot tartasz. Akkor 3. unokatestvér minimum...


De a gond az, hogy látszólag vadidegen emberrel is összejöhet ugyanez. Mivel minden ember rokon - és nem tudni, hogy ő éppen mennyire közeli...

2009. nov. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy szexre másodunokatestvér már simán. De ha úgy alakul hogy távol élnek és nem ismertem eddig akkor komolyabb is lehetne. Hallottam már nem egy ilyet.

Szóval lefeküdni mindenképp simán belefér.

2009. nov. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!amúgy egyértelmü,hogy nekem nem lesz bajom...csak a legrosszabb eset érdekelt,de úgyse történik meg,mert meg se teszem:D
2009. nov. 17. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!