Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 hónapig tartó távkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 hónapig tartó távkapcsolat alatt eléggé meg lehet valakit úgy ismerni, hogy a legközelebbi találkozáskor lefeküdjünk?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy most voltam egy egy hetes táborban és ott megismertem a jelenlegi páromat. A gond csak az, hogy ő erdélyi én meg szerbiai vok, és csak neten tudunk beszélni egyenlőre, de ha találkozánk, akkor eljuthetunk arra a szintre, hogy esetleg neki adjam a szüzességem?

16/L


2011. aug. 31. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Simán, hajrá szex!

Ha pedig félúton veszitenéd el max hazudsz neki.

2011. aug. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem nem nagyon.... ahogy anyukám szokta mondani: Messziről jött ember azt mond, amit akar.


A távkapcsolat nem igazi kapcsolat...

2011. aug. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire bízol meg benne, mennyire törődik veled.

Fontos, hogy ne társíts hozzá neked tetsző tulajdonságokat, mert akkor nagy lesz a csalódás...

16/L

2011. aug. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha úgy érzed, hogy eljött az ideje, akkor simán. 4 hónap azért elég idő, bár az is igaz, hogy messziről jtt ember azt mond amit akar...

De én azt mondanám, hogy legyél rá felkészülve, legyen nálad óvszer, és majd akkor eldöntöd, amikor találkoztok, hogy abban a pillanatban szeretnéd-e vagy sem.

Tudom, hogy szokás nagy feneket keríteni ennek a doognak, de ez úgyis a pillanat hevében dől el, akkor pontosan fogod tudni, hogy most érzed-e ezt, vagy nem, és ha érzed, akkor valószínűleg jó élmény is lesz.

Sokszor sokkal rosszabbul sikerülnek az előre megtervezett együttlétek, amikor már hetekkel előtte ráparázol és mire odajutsz, addigra tiszta ideg vagy.

Az is lehet, hogy most úgy érzed, de amikor ott együtt lesztek, akkor majd pont nem úgy jön ki a lépés. Neki nem is kell ezt mondani, hogy te erre gondoltál, hogy ne legyen csalódás, ha odajuttok, és mondod neki az bőven elég, biztosan benne lesz, de ha esetleg mégsem akarod akkor, akkor sem kell majd mentegetőzni...

2011. aug. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!