Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez így?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy van egy egy fiú akibe beleszerettem és ő tud erről és csak barátok vagyunk. Próbálom elfelejteni de ez nem megy már 1 éve. De van egy másik probléma is. Az hogy őt elfelejtsem próbáltam már másokkal is ismerkedni de valahogy az utolsó pillanatban megfutamodtam. Rájottem hogy félek a fiúktól és csak az emmlített személy az akitől nem félek. Miért félek a fiúktól és persze a szerelemtől? Mit tegyek?

2013. nov. 9. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Aki fél a pasiktól, és valóban ebben a helyzetben lenne, az nem irna ki ilyen kérdést, mert nem akarná, hogy szíve választottja tudomást szerezzen erről.:D
2013. nov. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szóvgal ne kamuzz, mert amire kíváncsi vagy, azt úgy sem fogod megtudni, akár mennyire is trükközöl:D
2013. nov. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de már tud róla te eszes
2013. nov. 9. 20:55
 4/6 anonim ***** válasza:
3 Ugyan, 1-2 hónap és abban sem lesz biztos, hogy milyen is voltál:)
2013. nov. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szakítsd meg vele a barátságot. Beszéld meg vele, hogy így képtelen vagymás felé nyitni, pedig szeretnéd megtalálni a boldogságot. Olyan helyzetben vagyok, mint te. És tudom, hogy a barátsága is jó, de addig amíg tartod vele a kapcsolatot, lehetetlen elfelejteni. Kezdj nélküle egy életet, és pár év múlva attól még megkeresheted újra barátkozni. De gondolj bele, ha így maradtok, aztán összejön mással, az elég tré érzés lesz. Ha elhagyod, nem fogsz tudni róla.
2013. nov. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5. igazad van
2013. nov. 10. 22:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!