Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy az érett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy az érett nőknek tetszem de a korosztályom lesz*r? 17/F

Figyelt kérdés

Több felnőtt nő is mondta már,hogy helyes vagyok és tetszek neki.Legutóbb anyám 28 éves kolléganője mondta,hogy sajnálja,hogy nem vagyok kicsit idősebb,mert akkor bármit el tudna képzelni velem.Konditeremben is szoktak nézegetni.

Nos ehhez képest a korosztályom (15-18) szemében egy senki vagyok.Észre se vesznek.

Tudom hogy ebben a korban a zselés hajú cukifiú a divat de ennyire? Mit tegyek ilyen helyzetben? Nem akarok 25 éves koromig várni..

17/F


2013. nov. 9. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Mert a korodbeli csajoknak két célközönsége van: lenyalt hajú búzaszálak, vagy a 25-35 közötti férfiak.

Ez a trendi ma, szokd meg.

2013. nov. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Legyél gazdag, akkor bukni fognak rád minden korosztályból.
2013. nov. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezt én is feltehettem volna...

17/f

2013. nov. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát nem azért de az idősebb nő azt mond amit akar. én is hiába mondom a nyugdíjasnak hogy ha fiatalann lenne járnék vele vagy az ovodásnak hogy ha idősebb lenne járnék vele az egésznek csak az a funkciója hogy jó napot szerezzek hisz úgysem tudja az ember a korát szabályozni. a 28 éves nő lehet valójában azt akart közölni hogy meg ne próbálj rányomulni hisz csak egy kölyök vagy..csak épp egy jóadag mázt rátett hogy a kellemetlen fejlemény mégis önteltségre adjon okot
2013. nov. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Miért nyomulnék rá?

Azóta is dicsért anyámnak.

2013. nov. 9. 22:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Talán túl komoly, érett vagy a korodhoz képest?


18 vagyok, de én is inkább a 25-40 év körülieknek jövök be.

Nekem az idősebb nők tetszenek, szóval nálam ez nem probláma.


Ha téged zavar, akkor keress olyan társaságot, helyet ahová hozzád hasonló korú, érdeklődésű emberek járnak. Így nagyobb az esélye hogy találsz magadnak egy lányt.

Előbb utóbb találsz valakit, nem muszáj páwának lenned hozzá.

2013. nov. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Rám meg csak az idősebb pasik, de nem is bánom, mert egyelőre a korosztályomon belül senkit nem találtam aki értelmes lenne.

18/L

2013. nov. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Isti21053 válasza:
Én 29 vagyok és tény az elmúlt 2 évben sok fiatal lányka volt - de szeretek én is 35 440 es nőkkel 40 évekbeli hölgyek olyanok mint 25 évesek csak 40 év rutinnal . Ha rám hallgatsz amelyik idősebb jó csajnak kellesz menny
2013. nov. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!