Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek miért a melegek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laci911 kérdése:

A nőknek miért a melegek kellenek?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm re folyamatosan tapadnak a jobbnál jobb nők engem meg folyamatosan le terelnek, Miért ?

2013. nov. 7. 17:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mert nincs veszéllyel a puncira.
2013. nov. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mert látják hogy nem kell a fiúnak a lány.. Csak azt nem tudják hogy meleg...
2013. nov. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Jó de a srác hamarabb foglalkozik velem mint a nőkkel (nem egy nőn nézett keresztül ) Amikor meg én próbálkozok be egy nőnél egyből húzza a száját .
2013. nov. 7. 17:42
 4/13 anonim ***** válasza:

Esetleg, ha tudnád jellemezni emberi tulajdonságokkal a meleg barátodat, könnyebben meg tudnánk mutatni, hogy miért vele beszélnek a csajok és miért nem veled.


Önbizalom, kiállás, érzékenység?

2013. nov. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hogy hívják a meleg barátodat? Nekem is van pár. :D
2013. nov. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nos nézzük .

Érzékenység az kb nem lehet megállapítani róla , tehát szimpla ember inkább kifejezéstelennek mondanám .

önbizalomról kb max az hogy inkább át nézz a nőkön tehát még ha kokrétan rá próbálkoznak a nők ( meg fogják a kezét pl akkor nemérérdekli , nem nagyon néz még az emberek szemébe sem )cinikus és le nézi az embereket .

Az átlagnál picit magasabb ,szélesebb is pl a vállánál , viszont az arca nőiesebb ....

Én sokkal határozottabb vagyok viszont sokkal átlagabb ami engem idegesít mert alig tudok elérni valamit a nőknél . Ha van valami kérdés írd meg !

2013. nov. 7. 18:06
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha nyíltan meleg, akkor már meg is lett válaszolva.

Azért foglalkoznak jobban vele, mert nem árt nekik semmilyen téren. Egy átlagos heteroszexuális pasi meg fel akarná szedni és járni vele meg azt a bizonyos dolgot is.. és amiatt a dolog miatt kattantak a csajok a meleg pasikra :D

2013. nov. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem mondja ki ....nem lehet látni rajta..
2013. nov. 8. 16:24
 9/13 anonim ***** válasza:

Ja :D

Akkor ez az, amit velem is csinálnak :S

Ez a kisugárzás miatt lehet, ne irigykedj kérdező, ezek a nők ilyenek, csak csipkelődnek..

Engem is ostromolnak a nők, habár én alapból magas jóképű vagyok.. de ez valami kisugárzás, ez csak annyi hogy valamilyen szinten érződik hogy letojod őket magasról és valószínűleg ez tetszik a szukáknak és amiatt állnak körbe és kezdeményeznek beszélgetést stb. dolgot..

2013. nov. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
talán mert a barátod jobban néz ki?
2013. nov. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!