Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a férfiak, hogy a nőknek csak a pénzük kell?

Figyelt kérdés
Aláírom, biztos sok nő hajt csak a pénzre, semmi másra. De könyörgöm, nem mindegyik! Mért nem lehet ezt beismerni? Mért nem lehet a nőt is emberi lénynek tekinteni, akinek ugyanúgy vannak érzései és gondolatai? Vagy csak arról van szó, hogy ha a másikat lezüllesztem ilyen szubhumán szintre, akkor a sikertelenségemet rá tudom kenni, és le tudom magamról rázni a felelősséget?

2013. nov. 2. 15:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak nem hiszik.
2013. nov. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
44%
A templomba kell hinni.Miért próbálják a nők bizonygatni hogy nem így van?
2013. nov. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%
És mi lenne akkor, ha ezt a kérdést nem a férfiaknak, hanem annak a pár szerencsétlennek címeznéd?
2013. nov. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántásból, de szted akiket ezzel megcéloztál, azok tudják értelmezni a szubhumán szót? Másrészt te is ugyanúgy általánosítottál a kérdéseddel, mint ők a kijelentéseikkel.
2013. nov. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Szóval te összejönnél egy munkanélkülivel? Akit úgymond te kéne támogatnod anyagilag?

Álszentek vagytok mind.

2013. nov. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Azért írtam ki a kérdést, mert baromira idegesít, hogy a két nem ennyire elkommunikál egymás mellett, és hogy engem is azonnal beskatulyáznak, ráadásul nem is a jó skatulyába! Fel tudnék ezen robbanni! És ha közlöm, hogy nem így van, akkor azt mondják, hogy hazudok, szóval teljes realitásvesztésben leledzenek, és ez is idegesít!
2013. nov. 2. 16:00
 7/23 anonim ***** válasza:

Én is mindenhol ezt hallottam és ezt olvastam; de én sem hittem el... Aztán volt egy párkapcsolatom, amiről kiderült, hogy a lány 3 éven keresztül össze-vissza megcsalt és csak azért nem hagyott ott, mert a pénzem jó volt neki.


Aztán amint vége lett köztünk mindennek, másnap már egy másik gyerekkel járt, aki megint nem annyira szegény...


Úgyhogy most erre csak annyit tudok mondani, hogy egy kicsit nehéz máshogy gondolkodni, ha még személyes tapasztalat is alátámasztja ezt az állítást. Majd ha találok valakit, aki nem a pénzemre hajt, akkor majd megváltozik ez a nézőpontom.

2013. nov. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Csak mert most jó dolgod van később még szívhatsz és akkor jól jön egy tehetősebb társ.
2013. nov. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Látod látod kérdező.

Ilyen az amikor csúnyának nézik az embert és esélyt se adnak neki.Dettó ugyan azt érzem!

2013. nov. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
61%

itt van egy alapvető gond


azonos iskolázottsággal

azonos életkorral

azonos munkatapasztalattal és

azonos munkahelyi pozícióban

a nők mindig sokkal kevesebbet keresnek


tudod hányszor vágta a fejemhez a másik h ö eltart engem ???

sokszor nagyon sokszor


2 diplomával 2 nyelvvizsgával örülök h 220 000.- haza viszek

ö meg szakmunkásvizsgával simán megkeresi a 300-350 000.-


pl ez is egy ilyen dolog

a pasik mindig többet keresnek mint a nők .....


többször elmondtam h nem a pénze kell hiszem simán megélnék egyedül is

de spec meg sem hallja ....

de ez több pasim is eljátszotta ....


nya ez az ami dühítő ....

2013. nov. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!