Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés olyan emberrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés olyan emberrel csókolózni akibe szerelmes vagy?

Figyelt kérdés
Ilyenbe még nem volt részem:( Az eddigi emberkék akikkel csináltam na velük nem volt jó, de nagyon nem. Az egyiktől már öklendeztem is annyira nem esett jól. Kíváncsi lennék hogy milyen lenne egy olyannal akibe szerelmes vagyok.

2013. nov. 9. 22:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%

Hát erre az a megoldás, hogy olyannal csókolózol, akibe... tudod... SZERELMES VAGY?!


*sóhaj*


Én még 22 évesen nem csókolóztam senkivel, de eszembe sem jutna megcsókolni olyan nőt, akibe nem vagyok szerelmes.

2013. nov. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
leírhatatlan.. :D
2013. nov. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

minek smàrolsz olyanokkal, akiktol forog a gyomrod? istenem de okos teremtès vagy te is....

egyèbkènt mennyei oyannal csòkszini, akit szeretsz, nem àrtana egyszer kipròbàlnod

2013. nov. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mintha pillangók repkednének a gyomromban... mennyei.
2013. nov. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden porcikáddal benne vagy minden mozdulatban, érintésben, leirhatatlanul. kb. ilyen.
2013. nov. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Leírhatatlanul jó.
2013. nov. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
3-as lehet hogy SOHA nem lesz olyan akibe szerelmes vagyok és ő is totál oda van értem. Így ha erre a személyre várnék lehet hogy 30 évesen kapnám az első csókom.
2013. nov. 9. 22:47
 8/13 anonim ***** válasza:
Remek lehet, nagy kár, hogy nem szerelmes belém, akibe szerelmes vagyok.
2013. nov. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ja nekem is mindig ez volt a bajom.Nehéz olyat találni hogy m2 félnek jó legyen és m2 imádja egymást úgy hogy szó szerint elájulnak egymás érintésétől.
2013. nov. 9. 22:53
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy semmi máshoz nem hasonlítható, jó értelemben megbénító, nyugalmat árasztó melegség, de egyben izgatottság árad szét bennem, olyan mintha be lennék lőve (bár nem tudom milyen az, nem éltem droggal soha :D), nem vagyok magamnál, csak a szenvedélyt érzem, és hogy boldogságtablettát vettem be. A bugyim (meg ami mögötte van), forró, lángol, kívánom őt.
2013. nov. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!