Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A "tökéletes" fiúk csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "tökéletes" fiúk csak "tökéletes" lányokkal kezdenek? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Nem szeretem ezt a kifejezést, de képzeljetek el egy olyan fiút aki nemcsak nagyon jól néz ki, de mellette okos, értelmes is, és nagyon kedves mondhatni mindenkivel, megnyerő a modora és a viselkedése.

Persze nagyon sok lánynak tetszik, de az ilyen fiúk mit éreznek? Nincs bőség zavara? :D Vagy talán azért nincs barátnőjük mert egy hasonlóan szinte hibátlan lányra várnak? persze tudom, nem úgy van mint a filmekben, hogy összejönnek az átlagos/nem szép lánnyal..


2013. nov. 9. 22:56
 1/10 Sir Sarcasm ***** válasza:
senki sem tökéletes
2013. nov. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szépnek szép.

csúnyának csúnya.


ennyi

2013. nov. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Crood ***** válasza:

Na..mondjuk ki, hogy rám gondoltál..Nem kell tagadni a nép előtt:D

Igen így van, hogy csak tökéletesekkel kezdek:D

Általánosítsunk:DD

2013. nov. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A filmekben szürke-kisegér-invázió van, a valóságban meg nincsenek tökéletes fiú, aki mindenkinek tökéletes. De mknden fiú tökéletes valakinek.
2013. nov. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tudod, ha tényleg olyan "tökéletesek", ami persze azért van idézőjelben, mert ilyen nincs, szóval, tényleg olyan jók, abba talán az is belefér, hogy nem önelégültek és ezért nem látják magukat annyira tökéletesnek, nem? Valójában gyakran látni ilyen srácot vagy nőt a többi ember szerint csúnya vagy más okból "kifogásolható" személlyel. Persze lehet, hogy az illető pont vele tök boldog, de mégis sokszor szúrja az irigyek szemét, hogy bezzeg "ők szebbek" és mégis... Bele sem gondolnak, hogy valaki nem feltétlen külső alapján választ VAGY pedig neki pont az tetszik, mert túlidealizálnak mindent, többnyire a média hatására.
2013. nov. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jó, most mindenki kössön bele ahelyett hogy válaszolnátok...(tisztelet a kivételnek)
2013. nov. 9. 23:00
 7/10 A kérdező kommentje:
5-ös, na igen, ha valaki nagyon tisztában van vele, hogy mennyire...mondom akkor így, jó adottságokkal rendelkezik, az már nem szimpatikus..én sem szeretem a beképzelt embereket...de itt nem erről van szó
2013. nov. 9. 23:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt kéne megérteni, hogy mert valaki külsőre "tökéletes", az nem jelenti azt, hogy ez alapján választ magának párt is. Ez egyszerűen túl van ugyanis értékelve. Szerintem az ilyen srácoknak nehezebb lehet, mert a csini fiúkra a felszínes nők is szeretnek tapadni és nehezebb lehet nekik megszűrni, hogy ki az, aki nem a külsejük miatt tapad rájuk ugye. Legalább is én így látom.
2013. nov. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Teljesen igaz..én is erre gondoltam igazából, meg érdekelne, hogy valaki esetleg tud-e személyes tapasztalatot mondani, konkrét esettel pl.
2013. nov. 9. 23:07
 10/10 Magoran ***** válasza:

8-as, és az olyan srácokkal mi van, akire senki se tapad? Nekik is könnyebb?


Kérdező:

Mivel minden nézőpont kérdése, így nehéz válaszolni. Minden fiú és minden lány a számára tökéletes fiúval vagy lánnyal kezd. A többiek pedig nagy eséllyel másban fogják látni a "tökéletest", így nem feltétlenül fogják érteni hogy "ez miért jött össze azzal".

2013. nov. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!