Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tuti hulyenek neztek De miert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tuti hulyenek neztek De miert nem tortenik meg vegre koztunk az?

Figyelt kérdés

Baratom (19) es en (17) mar 1 eve egyutt vagyunk. Viszont kicsit kezd zavarni hogy még mindig nem fekudtunk le egymassal.

Lehet ugy tunik hogy sietettem a dolgot, de nem igaz.

Szeretnem kiprobalni, a baratom szinten ( allitasa szerint) de amikor megtortenhetne akkor inkabb nem akarja vagy az utobbi idoben mar nem is nyul hozzam. Korabban sokat pettingeltunk, most már alig / nem is. az en reszemrol mindent bevallalok es megteszek ( ;)..) mikozben o egyre csak elutasitobb. Ez engem nagyon rosszul erint, mar onbizalmam sincs, kezdem azt erezni hogy nem is akar engem. De o csak azt mondogatja hogy szerelmes belem velem akar lenni gyonyoru vagyok neki soha nem kellene mas hogy o mekkora mazlista hogy egyutt lehet velem.

Igaz hogy jol esnek ezek a szavak, de mar ezt is csak ritkan mondja. Pedig jolesne. En is szoktam ot dicserni hogy nagyon tetszik, es hogy nagyon szeretem, mindig kimutatom amit iranta erzek. Parszor mar figyelmeztetett hogy a baratai elott ne is masszak ra, ne fogjam a kezet se, masokat ez nem erdekel! ( ez elszomoritott de megtettem a kedveert.) nem sokat szamit nekem az hogy mas emberek mit gondolnak rolunk, mert szerintem ez lenyegtelen. En szeretem ot es o is engem. Hogy kinek mi a velemenye az nem szamit. Ujabban a baratom fokozottan ugyel hogy az ismerosei ne lassak ot ahogy egyutt van velem. Pl. Korabban a haverokkal egyutt mentunk kavezni, baromkodni, kirandulni, de most mar nem is talalkozunk, a baratom miatt nem tudom hogy en kerjem hogy talalkozzunk vagy ok se akarnak velem nem tudom.

Szoval mostanaban masok velemenyet elobbre tartja mint hogy en szeretnek valamit. Pl. Megkertem hogy aludjon nalunk. De nem mert o nem fog atjonni mert hogy o most nagyon faradt, es nem is akarja mert a kistesoim felebrednek es megharagszanak. ?!? ilyen mondvacsinalt kifogasokkal probalkozik.

Mit tegyek...


2013. nov. 10. 01:11
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
A leiras kicsit mas iranyba tereli a temat de szuksegesnek ereztem hatha ez is segit hogy kitalaljunk valamit :/
2013. nov. 10. 01:13
 2/19 zotanbro ***** válasza:
hagyd ott szerintem...jobbat erdemelsz
2013. nov. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
66%

Miért van, hogy az ilyen utolsó töketlen idiótáknak is van barátnőjük de áh...

Szerintem már nem szeret téged. Ha túl sokszor mondja és nem mutatja ki akkor kihűlt. Talán aszexuális és nyűg neki az egész, nem vonzódik hozzád, nem tetszel neki, vége a kezdeti fellángolásnak de nem akar megbántani, meleg.

Ezek körül bármelyik lehet, sőt még az összes is, nem tudom, üljetek le és beszéld meg vele.

2013. nov. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 zotanbro ***** válasza:
ezen nincs mit megbeszelni , hagyd ott ...
2013. nov. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Az elejét olvastam el, de elég egyértelmű.


Rondának tart.


Van még nagyon kicsi esély arra, hogy baj van vele így biológiailag, de azért 19 évesen nem tudom eléri-e ez egyáltalán az 1%-ot.


Te meg nem tudom mit erőlködsz ha nem viszonozza.

Haverjai előtt tagad téged.

A kapcsolatban te töltöd be a lábtörlő szerepét, ő meg a csizma.

2013. nov. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
hagyd ott, ez az egész már reménytelen.
2013. nov. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem szeret már téged,csak hazudik neked. dobd és keress valaki értelemeset
2013. nov. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

De biztos hogy szeret, tudom. Nem meleg, ne remenykedj. Csak keves lany hozza ot zavarba ( o mondta. ;) ) de ha a szemebe nezek akkor mar nem azt latom mint regebben... Valami nem stimmel vele.

Nincs senkije, azt tudnam, elobb mint ;)

Utobbi hetekben mar nem egyszer mondta hogy " nehez veled" "nem konnyu melletted" ha rakerdezek valami ketertelmu dologra akkor persze kivagja magat.

....

2013. nov. 10. 01:24
 9/19 A kérdező kommentje:
Ugyan nem vagyok szepsegkiralyno vagy babaarcu mint ahogy kb az emberek tobbsege de azert bun ronda sem vagyok ( ha megis akkor tevedtem )
2013. nov. 10. 01:28
 10/19 A kérdező kommentje:
Szakitani keptelen lennek ! :( hiszen szeretem.
2013. nov. 10. 01:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!