Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Miért vonzó számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért vonzó számotokra ha egy fiú kb. számba se vesz titeket?

Figyelt kérdés

Tegnap/ma voltam discoba (kb. fél év után) és így 20 évesen kellet rádöbbennem , hogy mi is a helyzet. Eddig mindig próbáltam kedves , udvarias , visszafogott lenni a lányokkal , és nem igazán jött be. Ebben az is szerepet játszhatott , ha valami nem úgy sült el , ahogy szerettem volna , az eléggé le tudod hangolni és az este további részére is valószínűleg rányomta a bélyegét.


Na de ! Tegnap tök spontán módon , egyik haverom , este 11-kor rám szólt , hogy nincs-e kedvem bulizni egyet és bár nem volt tervbe véve , de mégis gyorsan összekaptam magam és mentünk. Olyan hozzáállással mentem , hogy nem érdekel senki és semmi , csak magara figyelek , arra , hogy jól érezzem magam. Elhatároztam azt is , hogy egy lány se fog az este felidegesíteni semmilyen módon.


És láss csodát , egyszerűen bementem elkezdtem táncolgatni magamban és konkrétan egy 4 fős lány társaság 'fogdostatta' magát velem. Aztán őket ott hagytam , utána haver bemutatott az egyik lány ismerősének , aki szintén állandó jelleggel mosolygott rám és táncolt nekem. Utána leültem meginni egy colát , utána egy 3.csaj kezdett el velem szemezni , majd visszamentem táncolni , ahol 2 csaj , véletlenül valahogy mindig a közelembe került.


Szóval igazából fel se fogtam , hogy ez most mi. Úgy mentem oda , hogy nem akarok senkivel se ismerkedni , erre sorra jöttek ezek a szituációk.


Tényleg ennyire vonz a a lányokat , ha valaki nem hódol be nekik egyből , meg nem esik tőlük hanyatt , vagy mi volt ez ?? Legközelebb is célszerű így csinálni ?


Kösz a válaszokat !



2013. nov. 10. 12:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Az tényleg nem vonzó, ha valaki erőlködik és negatív.
2013. nov. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
A haverod ennyi prostit megpróbált neked beszervezni, te meg voltál olyan hülye hogy nem éltél a lehetőséggel. Pedig fizette volna...
2013. nov. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez ilyen. Sokan taktikaszinten csinálják ezt, mert így tudják fenntartani a nő érdeklődését. Furcsa, de ez van.
2013. nov. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen lányok, és bevallom, én is ilyen vagyok.Egyszerűen nem tehetek róla, de ilyen vagyok.:$ :D
2013. nov. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

2. ! :D Nem hiszem , hogy beépített nők lettek volna , szerintem csak szimplán vonzónak találták a viselkedésemet.

Jah meg nem ittam semmit , és így maximálisan tudtam kontrollálni mindent , ez is számíthatott.

2013. nov. 10. 12:30
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Mert a bunkókat jobban szeretjük.

Érted már?

2013. nov. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, te veszélyesen buta, hiú és naiv vagy :D
2013. nov. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hiú lehet , a többi nem igaz.
2013. nov. 10. 13:43
 9/10 anonim válasza:

A pasik ha bejön nekik valaki nem csinálnak semmit, mert tudják, hogy ha azt mutatják egy nőnek hogy bejön, akkor a nők nem fognak teperni értük.

Egy nőnek meg sokkal izgisebb egy 'nem törődöm' csávónak 'felállítani', mint egy olyannak akiért már semmit nem kell tennünk...


További csajozós sikereket!:)

2013. nov. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! :D
2013. nov. 14. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!