Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A ronda pasik miért gondolják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ronda pasik miért gondolják azt, hogy tényleg rondák? Ronda kérdés.

Figyelt kérdés

Honnan tudják ,hogy rondák?

Kik vagy mik mondják nekik , hogy rondák?

Miért mondják , hogy rondák?


2013. nov. 10. 14:41
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
94%
Csak sírnak és a nőket okolják.Ahelyett,hogy rendbe szednék magukat és elmennének ismerkedni normális nőt keresni és nem ribiknél próbálkozni
2013. nov. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
Pont most akartam kiírni egy kérdést, hogy vajon hány lány látta már őket akár itt is és mondták rá, hogy rondák?
2013. nov. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
En is az vagyok...Bruhu...Bruhu...26/f
2013. nov. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
Én ronda vagyok miért? Rosszul nézek ki az arcom csúnya onnan állapitom meg hogy tükörbe nézek
2013. nov. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
10%
MOndjuk tegnap is, amikor leszólítottam lányokat láttam, hogy mennyire undorodnak tőlem... Na meg volt már olyan is, hogy lány beszólt, hogy mekkora orrom van és kinevetett a sok barátnőjével együtt. Mondjuk én olyan ronda vagyok, aki már tetszett is lánynak, sőt még smároltam meg pettingeltem is már, de ettől még ronda vagyok, kb. 1000-ből jó, ha találok egy lányt, aki elfogad úgy, ahogy vagoyk ocsmány arcszerkezetű ronsa srácként.
2013. nov. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
100%
Itt mindenki egy Alien g..i :D
2013. nov. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
50%
Én onnan, hogy rám eddig még mindenki azt mondta, hogy ronda vagyok. A környezetem, a családom, az iskolában (bármelyik fokát is nézzük) mindenki, az ismerőseim, a munkatársaim, és legfőképpen a lányok, akinél bepróbálkoztam. Mind szerint egyértelműen ronda vagyok.
2013. nov. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:

Jaja

Titeket még a rondarandira se engednek be!olyan csúnyák vagytok.

2013. nov. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
35%

Gyere el Budapestre, Újpestre és találkozzunk!


AKKOR MAJD ÉRTENI FOGOD!


21F

2013. nov. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
47%

kedves ronda emberek!

igy tuti talaltok csajt:

1.elmentek kozmetikushoz, aki renberakja az arcotokat (ha ragyas. ha nem akkor ez a lepes kihagyhato.)

2.elmentek fodraszhoz es csinaltattok magatoknak valami normalis hajat.

3.eddzetek.(ne mondjatok hogy sok ido, mar par honap utan is latszik az eredmeny.

4.hordj oltonyt.:D na jo csak nekem bejonnek az oltonyos pasik es csak ezert irtam oda.:) de a tobbi az komoly.

2013. nov. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!