Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van hogy a mai fiatalok/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogy a mai fiatalok/lányok önbizalomhiányban szenvednek? Miért gondolják magukról hogy rondák? És ha szépek miért nem kell egy pasinak sem?

Figyelt kérdés
Ennyi a kérdésem>_<
2010. szept. 27. 22:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
mert a média által sugárzott képhez hasonlítják magukat (vékony, szőke, nagy mellekkel, jó kerek seggel, sikeres, mindene megvan, bla-bla-bla-bla)
2010. szept. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Moszuke ***** válasza:
100%

@első


magam sem tudtam volna szebben.

2010. szept. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Moszuke ***** válasza:
100%

a kérdés harmadik fele miszerint szépek és nem kellenek senkinek se.


szerintem a srácok nagy része "fél" a szép lányoktól.

ha érted mire célzok


és a szépség relatív, jegyzem meg..~~

2010. szept. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
És miért van az hogy az alacsonyabb lányoknak kisebbségi komplexusuk van?:S
2010. szept. 27. 23:08
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szoktad nézni az aktívot vagy a fókuszt, ahol szinte mindig bikinis lányokat mutogatnak, hol szépségkirálynőket, hol playmate cicákat.Addig megértem, hogy a pasikat ki akarják szolgálni, s így többen nézik meg, de mondhatnánk, hogy hol az egyenjogúság, mert akkor a nők is szeretnének félmeztelen pasikat.S mutatnak is, mint pl Benkő, vagy Kozsó...stb, ami valjuk be, nem lehet azt mondani, hogy csinosak, azt sem, hogy jól néznek ki.

Mivel a lányokat, nőket mindig magasaknak mutatják be, s az ilyen pasik mellett is, akiket felsoroltam, ilyen nők vannak, a lányok, asszonyok azt hihetik, hogy ilyennek kell lenniük, s nem lesznek megelégedve magukkal.Sajnos én sem vagyok megelégedve magammal,bár párom van, de mégsem azt mondja, hogy csinos vagyok,bár jól esne, nagyon.Bár fogytam több kilót, vagy 10 kilóval vagyok könnyebb, s a környezetembe senki sem vette észre.

2010. szept. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Teljesen egyetértek az előttem lévőkkel. Én magam is önbizalomhiányban szenvedek, pedig azért nem vagyok piskóta (nem nagyképűségből mondom)! A mai lányok többsége, addig nem lesz megelégedve magával, amíg hasonló szintre nem kerül az agyonreklámozott porcelánbabákkal. Nem normális dolog!!! A pasik részéről meg ki akar olyan nőt, akit már az első beszélgetéskor elkezdhet fűzni, hogy Te így vagy jó...fárasztó!
2010. okt. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
En is rondanak erzem magam :((
2010. dec. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A másik meg az, hogy ha valakin pl 5 kg felesleg van azt már ledagizzák.
2010. dec. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Egyrészt a kapott modellek, másrészt az, hogy mindenkit jobban lefoglal az, hogy okosnak/szépnek/gazdagnak mutassa magát annál, hogy valóban az legyen. És valaki nem tud lépést tartani a képmutatással. Így lassan elhiszi azt amit láttatni akarnak vele.

A neten is mindenki szép és kreatív és szellemes, nomeg 30 centis farokkal rendelkezik. Ha nem mennék ki minden nap az utcára, még a végén elhinném, hogy megváltozott a világ amíg itt bent ültem és nekem is kisebbségi komplexusom lenne.:D


"Ha szép, akkor miért nem kell egy pasinak sem?"


Én elég türelmes vagyok, de egy idő után egyszerűen elkezdtem belefáradni abba, hogy szélmalomharcot vívjak a női önbizalomhiány ellen. Van, akinek nem lehet annyi szeretetet adni, vagy más módon motiválni hogy kizökkenjen az önsajnálatból és a reménytelenségből.

Az ebből adódó gátlásosság és zárkózottság pedig tönkretesz mindent.

Én szeretek adni, elég önzetlen típus vagyok, szeretek segíteni az embereken. Ezeknél a lányoknál sem a viszonzás hiánya zavar, hanem az, hogy amit adok, azt ledarálják, elmaratják sósavban, elássák és behintik a helyét sóval...

És akkor lehet akármilyen szép.

Mindenkinek először magával kell megküzdenie...

2010. dec. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
én az átlaghoz képest se vagyok gyönyörködtető...
2010. dec. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!