Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha megöl a féltéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha megöl a féltékenység ami nem alaptalan?

Figyelt kérdés

A barátommal kb másfél hónapja jöttünk össze újra. Két éve egy évig tartott a kapcsolatunk, majd 2012 szeptemberében szakítottunk. Egy évig nélkülöztem, mire megbocsájtott és rájött,hogy szeret (?) szóval most szeptemberben ismét összejöttünk. A probléma, hogy az osztálytársam és amíg nem voltunk együtt egy most végzős csajszi felkérte táncolni a szalagavatójára (ami most lesz szombaton) a barátom mikor megsmerkedett vele udvarolt neki, és nagyon úgy álltak a dolgaik, hogy összejönnek...de a lány még 19 évesen soha nem volt senkivel, még nem is smárolt, és nem volt kapcsolata.A gyönyörű külseje mellett ez a tisztaság volt az amely megfogta a barátomat benne... Végül nem lett belőle semmi mert a lány túl zárkózott szerelmi téren. Bár neki is nagyon tetszett a barátom.

A helyzet az, hogy nekem csak a barátom volt, akivel szexuális viszonyt folytattam, de az egy év alatt, sajnos kavartam egy fiúval, ami miatt a barátom olyan szinten megvet, és leír, hogy úgy érzem semmi vagyok. Főleg a másik lányhoz képest. Pedig próbáltam megőrízni az erkölcsi tartásom, de egy év alatt ezt a hibát elkövettem.Emiatt azt mondta nekem, hogy "bemocskoltak és már nem vagy az aki régen, és ez soha többé nem lesz olyan mint volt, de Ő szeret és megígéri, hogy nem fog megcsalni -bizonyítja is h szeret, de érzem rajta a törést-viszont a régi cuki énem otthagytam a kavaráskor" annyira fájnak a szavai. Nem is kívánok mást. Vissza akarom hozni a régi szerelmet, mert részemről megvan akármit s tett az elmúlt egy év alatt. Nem tudom, hogy ezt csak "büntetés"képpen mondja, vagy így is érzi. Viszont ez a lány úgy érzem, száméra egy trófea...annyira sajnálom, hogy nem vagyok olyan mint Ő. Bár énis olyan bájos és "tiszta" lennék a szemében.

Nagy szívfájdalom, hzogy kötelező részt vennem a szalagavatón, viszont végignézni, ahogy a lány fehér ruhában tökéletes megjelenéssel keringőzik vele...egyszerűen fáj a lelkem (MINDEN ADOTT LESZ, KÖZÖS KÉPEK, ZENE, TÁNC, FEHÉR RUHA STB, ÉS A CSAJ SZUPERJÓFEJ-tudomásom szerint-). Annyira rossz érzés. Teljesen magamalatt vagyok, és semmi kedvem ehhez. Mert érzem, hogy bele fog szeretni.

Mit tehetnéK? :( Napok óta sírok, és hónapok óta más se jár a fejemben csak ez, hogy elveheti tőlem. :(


18 kapujában / L



2013. nov. 10. 15:36
 1/2 Shai-Hulud ***** válasza:

Ez a srác nem szeret téged.

Ha szeretne, akkor nem mondana neked ilyeneket, nem így látná a dolgot.


Ha már megkérdezted, hogy mit tegyél: szerintem keress egy olyan fiút, aki nem "bemocskoltnak" lát téged, hanem becsülni és szeretni is tud. Mert ezeket ETTŐL a sráctól nem fogod megkapni. Nem azért, mert azt te eljátszottad, hanem azért, mert ez a srác (már) nem szeret téged. (A "már" azért van zárójelben, mert azt nem tudom, hogy régebben szeretett-e, de abban biztos vagyok, hogy jelenleg egyáltalán nem szerelmes beléd.)


Jobban jársz, ha elfelejted, és más fiút keresel.

És ezt minél hamarabb teszed, annál kevesebbet fogsz szenvedni miatta.

2013. nov. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
elveheti, vagy odaadod neki, ezt kène eldönteni....
2013. nov. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!