Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ez a féltékenység?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a féltékenység? Vagy alaptalan? (remélem)

Figyelt kérdés

A barátnőm , akivel 3 és fél hónapja vagyunk együtt(dúl a szerelem), sok fiuval szokott beszélni.Ez nem is lenne baj, de egyiket letagadta, hogy már egy két napja nem beszéltek...erre ottvolt a nyoma facebook-on a beszélgetésnek.Nemtudom mit gondoljak..lehet hogy azért nem mondta, mert nyugatni akart, hogy ne féltékenykedjek...

A fiú irt rá nem olyan rég és azóta beszélgetnek.Az elején még nem birta annyira..de ugylátszik hogy egyre jobban bejön neki...nagyon felidegesit.

tudom, hogy a kapcsolat alapja a bizalom..csak olyan fura érzés.Nem akarom elvesziteni, mert szeretem.Egyébként persze minden rendbe van köztünk, csak sok pasinak bejön

17/f


2012. jan. 8. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez rajtad múlik haver, mikor pattan el nálad a húr... de amíg nem történik semmi, te se tegyél semmit.
2012. jan. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Túl sokat facebookozol.
2012. jan. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Lehet hallottál már ilyet, hogy "beszélj VELE". Én is ezt tanácsolom. AMúgy meg ha szeret téged ninsc mitől aggódnod. Ha meg más fiuk után is futkoss, bármennyire is szereted ideje kijózanodnod belőle, mert lehet, hogy később még megszívod.
2012. jan. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha féltékeny vagy, akkor le fog tagadni olyan dolgokat, amiket egy normális kapcsolatban el lehet mondani.

Lehet, hogy "beszél" nála nem chat-et jelent.

2012. jan. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
sztem azért mondta csak h megnyugodj.. de miért baj h beszélgetnek? régóta ismeri, nem? akkor meg a haverokkal még lehet beszélgetni..
2012. jan. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem rég óta ismeri.kb 3 hete
2012. jan. 10. 11:12
 7/8 anonim ***** válasza:
hat akkor nem értem.. talán kérdezd meg..
2012. jan. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Te vagy az Józsi?! XDDD
2012. jan. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!