Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikusok! Van köztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Van köztetek olyan, aki a saját tanárába szeretett bele?

Figyelt kérdés
Még mielőtt valaki letámadna, én nem szerettem bele egyik tanáromba sem, de viszont érdekelne más véleménye erről. Szóval láttam itt az oldalon több ilyen tanár-diák szerelmet kiírni több leszbikustól is, mostanában és régebben is. Konkrétan viszont azt veszem észre, hogy ők sokkal többet látnak a helyzet mögé mint ami valójában van. Tehát valahogy azt látom, hogy úgy gondolják hogy ez a vonzalom kölcsönös. Az én véleményem az, hogy eleve egy tanár sokkal közelebb áll a diákjához, és van olyan akivel eleve kivételeznek is szóval abból hogy mert tartja a szemkontaktust vagy mert ránéz a diákra még nem feltétlenül venném ezt jelnek. Persze tisztelet a kivételnek aki nem ilyen, az ő véleményükre is kíváncsi lennék.

2013. nov. 10. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:

sztem is nagyon elhiszi itt mindenki hogy tuti kölcsönös...-.-"

amúgy én sem szerettem még bele tanárba, a sokkal idősebbek mondjuk nem is vonzanak, de már eszem megáll hogy mennyien kiírják...

18/L

2013. nov. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Cak reménykednek, hogy hátha viszonozza de ritkla az olyan tanár aki ha leszbikus is, kockáztatja az állását egy románc miatt.
2013. nov. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor egy véleményen vagyunk :)
2013. nov. 11. 18:36
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én anno beleestem abba a hibába, hogy beleszerettem a tanárnőmbe. Nagy volt a korkülönbség. Jó viszonyban voltunk, szemeztünk, volt mikor megérintett, kivételezett is velem,néha azt hittem, talán ugyanúgy érez. De így utólag belátva nevetséges az egész. De mikor szerelmes az ember, mindent jelnek vesz, de ez a heteroknál is így van szerintem. Ez a tanár-diák kérdés eleve egy kényes téma. Nem volt könnyű időszak. Ballagás után sikerült elfelejtenem. Azóta néha összefutottam vele vagy boltban vagy mikor visszamentem a suliba látogatóba, de már egyáltalán nem érzek iránta semmit, csak tiszteletet, főleg amiatt, mert szerintem lejött neki, hogy máshogy nézek rá, és nem csinált belőle ügyet, nem is került emiatt.
2013. nov. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én, már egy éve szeretem az egyik tanárnõmet, és sehogy sem tudom elfelejteni.(én is leszbikus vagyok)
2013. nov. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem is egyszer...
2014. ápr. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!