Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikusok! Ti hogy "udvarolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Ti hogy "udvaroltok" a kiszemelteteknek?

Figyelt kérdés
Akit bánt az udvarolni kifejezés attól elnézést. Szóval hogy közeledtek a kiszemelt nő felé? Fontos lenne ha adnátok pár tippet, legalábbis sokat segítene nekem :) (olyan helyzet is érdekelne ha mondjuk még ismeretlen a lány)

2013. nov. 4. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

hát azt tudom elmondani, hogy én hogy jöttem össze a barátnőmmel

mondjuk mi olyan barátféleségek voltunk...nem legjobb barátnők csak úgy barátok

eleinte próbáltam minél többet beszélgetni vele, vele lenni...aztán egyre intimebb dolgokról beszélgettünk, flörtöltünk,húztuk egymás agyát...de ez egy ilyen több hónapos fokozatos dolog volt

azt már ne kérdezd, hogy hogy, mert ezt a helyzet hozza :D szituációtól, beszélgetéstől függ a flörtölés

aztán úgyis megérzed ha eljön a csókhelyzet :)


19/N

2013. nov. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazából sehogy. Csak megjegyzem a másiknak, hogy jól néz ki, odafigyelek rá, esetleg meglepem apró dolgokkal.
2013. nov. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én eléggé rámenős vagyok és ez eddig mindig bevált. ;) 23/N.
2013. nov. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Bókok, kedvesség, udvariasság.. Egy nőies leszbi/bi lánynál mindig beválik... :)
2013. nov. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!