Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek Szefi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek Szefi mennyire jó pasi?

Figyelt kérdés
[link]
2013. nov. 10. 20:02
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim válasza:
63%
Nekem valamiért bejön. Mind külsőleg,mint belsőleg x)
2014. ápr. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim válasza:
73%

Álompasi *-*

16/f (xD)

2014. ápr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim válasza:
86%
Humor van, jóképű is :D mi kell még? Nekem bejön :$ *-*
2014. ápr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
82%
legnagyobb <33 :D
2014. ápr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim válasza:
87%

Szefit nem a külseje miatt szeretjük.:) nagyon aranyos, pozitív kisugárzású, optimista ember, aki a gondjai ellenére is megtalalta a helyet a vilagban. En legalabbis igy hiszem:)

Szemely szerint, nem az idealom, de mindezek ellenere nagyon aranyosnak tartom es nagyon szeretem. :)

2014. ápr. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim válasza:
88%

Szefi egy rendkívül jó pasi, külsőre és belsőre egyaránt ^_^ Ha én találnék egy ilyen rendes srácot, mint ő, akkor én lennék a legboldogabb a világon. Halál komoly :3

15/L

2014. ápr. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
79%
Ha valakinek megtetszik a belsője, tetszeni fog a külseje is. Egyre jobban bejössz, Szefi!
2014. ápr. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim válasza:
8%

A külseje nem átlagos, hanem értékelhetetlen. Levágós mennyire ad magára nap, mint nap. Nem egy jószívű ember. Legalábbis nem biztos, hogy az. A kamerában/előtt nyilván jófej, kedves és aranyos. De honnan tudhatná bárki is, aki nem ismeri közelebbről ,hogy valóban azt az énjét mutatja a kamerában, mint a mindennapokban. Valamelyik válaszában láttam, hogy neki ez a videózgatás a munkája. Nem tudom azóta ez változott-e. Sok a követője és sokan szeretik, ez kétségtelen. De ez csak addig működik amíg ,,egyedül van otthon", mert ha az életébe bekerül egy lány, illetve attól egy gyermek, hamar ráfog jönni, hogy jobb állást is tud találni magának. Persze ha úgy működne, hogy a lány/nő dolgozik, Szefi meg vigyáz a porontyra, amíg Szefi otthon ,,dolgozik", akkor abszolút működne a dolog.


Visszatérve és a kérdésre válaszolva meg, semennyire sem jó pasi, külsőleg.

2014. ápr. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim válasza:
66%
Szerintem úgy jó Ő ahogy van. Egyediség. És nem pedig egy egy tömeg gyártmány . Nem minden pasinak kell ki gyúrtnak lenni és 0 IQ-val rendelkeznie. Szefi nagyon is értékes. Én ismerem őt jobban is,rendszeresen beszélünk. És nagyon sok értéket őriz. És mi baj a Szefi névvel? Legyen inkább Tsak Kornis vagy mi ? Úgy ítélkeztek róla úgy,hogy nem is ismeritek. Ráadásul kinézetileg sem rossz. És igen vannak lányok ,akik nem a tömeggyártmányokat istenítik.
2014. ápr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 Rockdealer válasza:
63%
Baromira van benne valami.Magas,délceg vitéz:)Pár éve múlva nagyon jól nézhet ki,még nem erre ment rá,és addig jó.Még keveredik a kisfiús énje a komoly férfival.Jó lesz ez:)
2014. ápr. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!