Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek Szefi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek Szefi mennyire jó pasi?

Figyelt kérdés
[link]
2013. nov. 10. 20:02
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim válasza:

Sztem azért érdekes hogy amint megosztotta face-n ezt Szefi azóta a legtöbben azt írjátok hogy jaj de aranyos,szexi,cuki-muki stb.... mind1 mert én is azért írok most ide mert láttam face-n xD


de aki nem ismeri vagy pusztán irigy Szefire és jobb esetben látta 1-2 videóját az ne az alapján ítélje már meg hogy hogy néz ki és ne csináljon már úgy mint aki tudná milyen is ...


akik meg gúnyolódnak azoknak ennyire nincs életük de most komolyan -.-"


sztem a #41-es válaszolónak van igaza ő szépen kifejtette a lényeget ^^

2014. ápr. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim válasza:
Nem érdekel ki mit gondol, de szerintem Szefi nagyon szeretnivaló. Nem csak a belsõ tulajdonságai érnek aranyat, hanem a külseje is figyelemre méltó. Engem mind két oldala megfogott és szeretnék egyszer legalább találkozni vele. Nagyon örülnék ha a mai világban ilyen férfiak lennének. Bár Szefi csak egy van! Összefoglalva szerintem Szefi jó pasi!
2014. ápr. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
Szefi <33 19/L
2014. ápr. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:

Hát sok ídőbe telt mire a összes kommentet lepontoztam! De sikerült! Jajj a sok kis 14-15 éves meg van érte halva ! én ugyan ilyen vagyok még sincs barátnőm! Sőt szefinek nincs barátnője akkor meg miértelme ilyenek lenni!

Van egy mondás tetszik-tetszik de otthonra nem kéne!

A lányok egy ídő múlva ráunnak ha valaki ilyen szóval semmi értelme! 21F


A Világ egy kegyetlen hely amin nem lehet változtatni !

Mangekyou Sharingan

2014. okt. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim válasza:
Szefi nagyon aranyos,kedves és ami sok fiúba nincs meg...MEGÉRTŐ!Tanulhatna sok mindenki a példájából!!!Szerintem aranyos sőt mondhatom azt is hogy helyes! :3
2014. okt. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
A nőket vonza a hírnév... Ha nem videózna, le se sz@rnák... :)
2015. ápr. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!