Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek Szefi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek Szefi mennyire jó pasi?

Figyelt kérdés
[link]
2013. nov. 10. 20:02
1 2 3 4 5 6
 31/56 .Anita15 válasza:
77%
szerintem aranyos
2014. ápr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
87%
Külsőre átlagos, belsőre viszont nagyon értékes. Imádom a személyiségét, a gondolkodásmódját, tetszik a stílusa is. Számomra ilyen egy jó pasi. :)
2014. ápr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 Juhász Emese Réka válasza:
82%
nekem nagyon tetszik a külső is meg e belső értéke is :D imádom őt :D
2014. ápr. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim válasza:
93%
Külsőleg is helyes, de belsőre meg aztán *.* Miért nincs több Szefi a világon? Ha meg van, miért nem ismerek egyet sem ?
2014. ápr. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim válasza:
93%
Hatalmas forma! Imádom :)
2014. ápr. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:

Amikor az első videóját megnéztem,az első benyomásom az volt hogy:WTF???MI A...XD....a rajongója lettem.Nagyon tetszett hogy ő sem tökéletes,mert nagyon sok ember azért bizonytalan mert nem tartja magát szépnek.Sok lány azért is mondja egyből a másikra hogy *****,mert ő szép és ő meg nem.Szefi,én egy nagyon visszahúzódó,a világ elől elzárkózó,magát nem valami szépnek valló lánynak tartottam magam,semmi önbizalommal.Önző voltam és megakartam ölni magam,mert olyan problémákkal küszködtem amiket a sok mágnespicshájú nem ismer.Kirángattál a gödörből,önbizalmat adtál,és elindítottál az életben.Szefi a legbölcsebb személy akit ismerek.Az emberek nagy része előítéletes (lásd:első pár hozzászóló),én sosem mondtam úgy senkire semmit ameddig meg nem ismertem.Az első kommentelőknek ajánlom a Szefilógusos videókat,utána mondjanak véleményt.Ha feltudtad fogni hogy miről beszél Szefi,és nem azt látod hogy ilyen csúnya,olyan csúnya,akkor látod meg igazán a belsőjének egy részét.Az ő gondolatai,történetei,olyan meghatóak,igazak,bölcsek,hogy amikor megnézek egy ilyen videót,legalább 10 percig ülök és nézek magam elé...hatásszünet...Ha egy olyan videót nézel meg,amiben hülyéskedik,akkor ja lehet azt gondolod hogy őrült,de nehogy azt hidd hogy egy videó után már ismered teljesen Szefit és mondhatod rá hogy milyen hülye...Amikor Goodlike videóit megnéztem,az első gondolatom az volt hogy az ő fejében biztos az megy hogy:Vajon jól áll a hajam?...Egyre több videót néztem meg és rá kellett jönnöm hogy ő nem olyan mint amilyennek elsőre gondoltam.Ő is egy kis vicces gyerek,meg minden de Szefi sokkal érettebben gondolkodik.Ti is előbb ismerjétek meg az illetőt mielőtt valamit mondtok róla.

Felületesek vagytok ha egy kép alapján döntötök,amin mellesleg nem is látszódik annyira az arca.

Talán értelmes,talán nem,de nem nagyon érdekel,gondoltam ezt kiírom már magamból..

IMÁDLAK SZEFI KÖSZÖNÖK MINDENT!:') *-* :$

2014. ápr. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 4everLeonetta válasza:
93%
Szerintem sem legfőképpen Szefi külsejére kéne figyelni. Lehet, hogy nem úgy néz ki mmint pár lány "ideálja", de nincs még egy belőle. Sajnos. Mielőtt ezt mondod rá, hogy fúj de ronda mennyen már el innen az előtt nézd meg pár videóját. Onnan meg tudod ismerni és a belsőjéhez hozzájár a külseje. Ha már a külső dolgoknál tartunk, kinézetre sincs még egy Szefiből. Szerintem nem ronda. Nagyon bölcs és sokat segít az embereken. Van olyan oldala amikor hülyül elvan és az első pár kommentelő valószínűleg ezt látta. (Én a hülyülősebb oldalát is bírom). Van viszont olyan oldala is amikor nagyon komoly és mint már említettem sokat segít az embereknek. Előbb ismerd meg és azután ítélkezz róla! Lehet, hogy te szebb vagy de soha nem leszel olyan jó ember, mint Szefi! Most mondhatos azt, hogy én sem ismerem. Lehet, hogy így van, de amikor a kamera előtt van akkor lehet érezni, hogy most az igazi énje az vagy nem. Amúgy meg nem hinném, hogy az ember minden nap 24 órában megjátsza magát. A facebook postok alapján is ugyan olyan. Szerinted felvett egy maszkot és folyamatosan az mögött van? És amikorsaját magáról beszél, őszintén és nyitottan akkor is megjátsza magát? Elnézést, hogy sokat írtam, de végigolvastam a válaszokat és az első pár nagyon felidegesített! <3 Szefi!
2014. ápr. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim válasza:
88%
Húú, mióta Szefi posztolta facebookra, milyen sok kommentelő lett xD
2014. ápr. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 tapmancs válasza:

Bökném a fosóját!!!

17/f

Szefi azért sokan szeretnek.

2014. ápr. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
Szerintem helyes egy picit. De am a belső értékei is fontosak szerintem. Hogy megállás nélkül tud röhögni,és emellett komoly is tud lenni. Szerintem ez a fontos:)) Csak sajnos túl fiatal vagyok hozzá:((
2014. ápr. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!