Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek bejön egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek bejön egy ilyen típusú lány? (kép, leírás. Ja és rólam van szó:D)

Figyelt kérdés

Képek:

[link]

[link]


Rólam:

Szeretek táncolni, barátaimmal lenni, beszélgetni, állítólag nagyon perverz vagyok, szerintem csak "szexi fantáziám" van, átlagos tanuló vagyok, szeretek zenét hallgatni, van egy cicam akit úgy hívnak Cica, hét évesen jobb név nem jutott eszembe, szeretem a vígjátékokat és az akció filmeket, sok mindenen tudok nevetni, könnyű megnevettetn. Nagyjából minden témában tudok beszélni, nevetos típus vagyok, nem az a visszahúzódó fajta, szóval ha tetszik valami kimondom, ha nem azt is.. egyszóval ami a szívemen az a számon.

Szóval, vélemény?:D



2013. nov. 10. 22:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/142 anonim ***** válasza:
100%

Mintha ötezer ugyanilyen lány adatlapjának egyikét olvasnám, látnám.

Ennyi infóból ezt tudom mondani:Szép vagy de a személyiséged elég....hm.. nem sok.De én nem mondom hogy ri.banc vagy csak a leírásod alapján a tipikus "követem a trendet" fajta lehetsz.

Erre akkor jöttem rá mikor azt írtad "állítólag nagyon perverz vagyok, szerintem csak "szexi fantáziám" van" Ezt naponta 60 szor látom a tucatcsajoktól pontosan ezt a szöveget.

Minden témában tudsz beszélni:Azt mindenki tud de érdemlegeset a témában már annál kevésbé.

Szeretsz a barátaiddal lenni: Ki nem?

Ami a szíveden az a szádon:szóval meggondolatlanul mindent kimondasz ami az eszedbe jut?

2013. nov. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/142 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jössz be, csak azért, mert nem bírom az ilyen mindenre beszólogatós lányokat, nálunk is van pár ilyen, elég idegesítő bunkó stílusuk tud lenni sokszor.
2013. nov. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/142 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért vagy tucat, mert másnak is vannak fent képei hanem mert egy tucatstílust képviselsz. Nincs benned semmi egyedi és különleges, ha végigmennék a plázán és utána mutatnának egy képet rólad, biztos nem emlékeznék rád.


Ha meg szerinted két képből nem lehet megismerni, akkor minek egyáltalán a kérdés? Ennyiből hogy mondhatnánk véleményt?

Ez tényleg nem a facebook, meg nem a 13 éves baráti társaságod, elég sok a felnőtt ember, aki kiröhög és elküld a p*csába, mert nevetséges vagy.

2013. nov. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/142 anonim ***** válasza:
100%

Neked is jó éjt! Szia!

Vissza ne gyere!

2013. nov. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/142 zotanbro ***** válasza:
"egy r.banc, tucat lány...:üdv: " :DDD
2013. nov. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/142 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk, ha duzzogás helyett megpróbálnád kideriteni tucatságod forrását, és változtatni rajta, az még vinne is valahová
2013. nov. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/142 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, kíváncsi leszek, ki köszönt először azzal, hogy látott a GYK-n hisztizni :D :D
2013. nov. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/142 anonim ***** válasza:
Mintha már láttam volna itt a GYK-n ezeket a képeket...
2013. nov. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/142 anonim ***** válasza:
100%

Belsőre rokonszenves vagy,külsőre szép,csak nem az esetem.(de ez egyéni szocprobléma)


Bár,meg ne haragudj a képek alapján tényleg elég..tipikus vagy.Olyan jellegzetes önbizalommal teli,naiv,bulizós,körberajongott lánynak tűnsz mint minden 2. ebben a korban.

Egyébként mit táncolsz? Valami komolyabb vagy szórakozóhelyes stílusú?

18/F

2013. nov. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/142 A kérdező kommentje:
hagyjatok már, nem duzzogok, hanem csak aludni akarok menni és ennyi.válasz tényleg elég.volt, menjetek.ti.is aludni.ha nincs jobb dolgotok :DDD
2013. nov. 10. 22:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!