Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek bejön egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek bejön egy ilyen típusú lány? (kép, leírás. Ja és rólam van szó:D)

Figyelt kérdés

Képek:

[link]

[link]


Rólam:

Szeretek táncolni, barátaimmal lenni, beszélgetni, állítólag nagyon perverz vagyok, szerintem csak "szexi fantáziám" van, átlagos tanuló vagyok, szeretek zenét hallgatni, van egy cicam akit úgy hívnak Cica, hét évesen jobb név nem jutott eszembe, szeretem a vígjátékokat és az akció filmeket, sok mindenen tudok nevetni, könnyű megnevettetn. Nagyjából minden témában tudok beszélni, nevetos típus vagyok, nem az a visszahúzódó fajta, szóval ha tetszik valami kimondom, ha nem azt is.. egyszóval ami a szívemen az a számon.

Szóval, vélemény?:D



2013. nov. 10. 22:20
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/142 zotanbro ***** válasza:
58# szerelmes lettél belé?:DD
2013. nov. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/142 anonim ***** válasza:
512 olvasatlan levél :OOO
2013. nov. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/142 anonim ***** válasza:
100%
Én téged észre sem vennélek :D sorry :/ Nincs benned semmi ami egyedi,és megfogna.
2013. nov. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/142 anonim ***** válasza:

"ezen az oldalon mindenkit letucatoznak, aki az, azt lerondazzak meg lefurazzak...:/ Mitől vagyok r.banc? Mert szőke a hajam? Mert szoknyat szoktam hordani? Miért?!!"


Simán húzod a pasikat, közben meg biztos, van saját pasid. Az olyan fickóknak jössz be, akik nem látnak át az ilyen írásokon, ergo naívak.

Egy kicsit önbizalomhiányos vagy és/vagy szimplán csak pozitív visszajelzésre vágysz.

A pasidnak milyen autója van és milyen programokat csinál, hogy a kedvedre tegyen?

Biztos van egyéniséged is, csak még nem működik. Cserélj elemet, Nyuszi!

2013. nov. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/142 A kérdező kommentje:
Oké, ennyi választ meg egyetlen kérdésre nem kaptam... Erre miért válaszolnak annyian? Bezzeg.némelyik kérdésemre a mai napig nem kaptam választ...
2013. nov. 10. 22:55
 66/142 anonim ***** válasza:
Mondjuk már vártam, hogy mikor jönnek meg a "mindenki csak irigy, azért ír rád rosszat"- típusú válaszok, mert nyilván a kérdező is ezt hiszi. Főleg, mert biztos ráírt vagy 50 a sok itt rinyáló csúnya fiúból, hogy "olyan különleges vagy én megismernélek" :D :D
2013. nov. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/142 anonim ***** válasza:
Azért kapsz ennyi választ, mert egy normális ember egyráshzt jót röhög a kérdésen, másrészt meg felb*ssza, hogy pont a legtucatabb lányok próbálják előadni, milyen különlegesek :D :D
2013. nov. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/142 anonim ***** válasza:
100%

NE TERELD A TÉMÁT..... XD

Amúgy nagyon jó fless kis kérdés volt, rég fakadtam ennyit. GYK népe <3 :))

2013. nov. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/142 anonim ***** válasza:
így jártál:D De nem is értem minek így kirakni magadról képeket?! Talán magad sem tudod csak unatkozol... Na mind1 szerintem azért 16-18 megvagy bár ebbe mindig belebukok ha vkinek a korát meg akarom állapítani.
2013. nov. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/142 anonim ***** válasza:
Hagyjátok, persze hogy tucat hiszen csak egy tinilány aki még a tömeg és a divat után megy, nincs kialakult személyisége, stílusa. Majd 5-6 év múlva talán.:)
2013. nov. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!