Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kíváncsiak vagytok egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsiak vagytok egyáltalán "idősebbek" véleményére is ezekben a témakörökben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Néha igencsak öregnek érzem itt magam. 29 éves nő vagyok, szívesen válaszolgatok néha itt Nektek, de, mikor a kort is kéritek, néha cikinek érzem, hogy 29 éves vagyok. Lehet már "idős" vagyok, és a véleményemre nem is igazán adtok. Jól érzem?
2009. nov. 17. 11:36
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Természetesen a szerelem szex rovatra gondoltam.
2009. nov. 17. 11:36
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mikor én tettem fel kérdést (23 éves srác vagyok), kifejezetten örültem, hogy nem 14-17 évesek írogattak, hanem 18 éven felüliek javarészt, mivel tapasztaltabbak már az emberek "idősebb" korban, jobban átlátják a dolgokat. Én személy szerint örülök ha egy korodbeli ír választ.
2009. nov. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%

Inkább az ilyen kérdésekre nem vagyunk kíváncsiak.

Mert ha most azt írjuk, nem vagyunk kíváncsiak pl rád, akkor nem írsz többé? Dehogynem....:)

2009. nov. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
én 18L vagyok és sokkal jobban örülök ha 20-30 év közöttiek válaszolnak a kérdéseimre mert azoknak legalább van értelme, nem úgy mint sok 14 év körülinek (bocsi ha megsértettem valakit)
2009. nov. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
Szia!Én 31 éves férfi vagyok...De itt mindig tagadom mert 30F-et írok :).Amúgy ha valaki nem hallgat rád az rosszul teszi.Én beléd is szerettem :) - Na jó amúgy érdekes itt válaszolgatni,főleg amikor tök értelmes kérdéseket tesznek fel 15-16 évesek persze nem a "szemébe néztem terhes lehetek"-kategóriára meg a "Nem küldött 2 szívet MSNen csak egyet akkor most szakítani fog"-ra gondolok mert azokat csak lehülyézni lehet.Nekünk ez a megboldogult ifjúkorunk.Egyébként én azon is elgondolkodtam hogy aki itt akarja az életét megoldani annak vannak barátai?Mert vadidegenekkel tök jó a dolgainkat megbeszélni meg ilyenek de azért inkább személyesen.Én is írtam ki itt kérdést de csak általánosítva,a saját életemről sose tennék itt fel kérdést.Na ez jó hosszú lett...Ja amúgy nem vagyunk mi vének csak korosabbak az átlagnál :) És továbbra is szeretlek :)
2009. nov. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Vannak barátok persze, de én pl magamból indulok ki amikor tettem fel kérdést (24 L vagyok).

A barátok sok esetben elfogultak és azt mondják amit hallani akarsz. Idegeneknek sok esetben könnyebb kiönteni a szivünk, néha mellbe vágnak a vélemények persze, de legalább lerántanak a reális talajra, és olyan szemszögből mutatják be a dolgokat, amikre pl nem is gondolnál.

2009. nov. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
11:52 vagyok - Írtam is hogy idegeneknek néha jobban lehet hinni.Csak én ezt is személyesen tudom le kocsmákban kb.Meg amúgy itt nem lehet annyira árnyalni a kis dolgokra.
2009. nov. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 42 vagyok, és mivel az itteni átlagéletkor 20 alatt van,ezért nem is igazán szoktam ebbe a témakörbe belefolyni sem kérdéssel, sem válasszal. Olvasgatni persze szoktam, kíváncsiságból, nézek is nagyokat... Félreértések elkerülése végett, természetesen élek szexuális életet.
2009. nov. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
11:52,12:14 vagyok.42 !!! Vannak itt nálunk idősebbek is.De amúgy ha 42 vagy miért nem írsz tanácsokat az ÉRTELMES kérdésekre?
2009. nov. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mert a tizenhárom évesek el nem tudnák képzelni, hogy egy negyvenes értelmes tanácsokat tudna adni...Valószínűleg azt sem gondolják, hogy mi még egyáltalán nemi életet élünk.
2009. nov. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!