Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kíváncsiak vagytok egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsiak vagytok egyáltalán "idősebbek" véleményére is ezekben a témakörökben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Néha igencsak öregnek érzem itt magam. 29 éves nő vagyok, szívesen válaszolgatok néha itt Nektek, de, mikor a kort is kéritek, néha cikinek érzem, hogy 29 éves vagyok. Lehet már "idős" vagyok, és a véleményemre nem is igazán adtok. Jól érzem?
2009. nov. 17. 11:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A 12:05ös válaszolónak teljesen igaza van, az idegenek itt legalább megmondják a valódi véleményüket, nem mint a barátok. Egyébként nem vagy odős, sőt szükség van közben idősebbek tanácsaira is.

18/l

2009. nov. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

énmeg sokszor röhögök, mert sok olyan koérdés van, ahol az idősebbek mondják meg a frankót, de néha jön a sok 13 éves és majdők megmondják a frankót és leszólják az idősebbeket. pedig majd pár év múlva 90%, hogy ők is úgy foják gondolni, mint az idősebbek.

én sem vagyok már 14, 24 éves vagyok, de ilyenkor csak mosolygok magamban, mikor belémköt egy 14 éves, hogy de ő jobban tudja....amúgy meg sztem sokan örülnek az idősebbek tanácsának, akiknek van egy pici eszük,.

2009. nov. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hát ha olyan válaszokat adsz amiben leszólod a fiatalokat miközbe te is ugyanazt csináltad abban a korodban. Vagy ha te nem voltál életvidám és fáj hogy más meg boldog akkor inkáb maradj csendben.
2009. nov. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat!

Utosónak: Nem szoktam a fiatalokat bántani, épp ellenkezőleg! Nem minden kérdésre válaszolok, csak azokra, amiknél úgy érzem, tudok segíteni. Nem azért írtam, hogy "a véleményemre nem is igazán adtok", mert esetleg nem megfelelő stílusban beszélek veletek, hanem pusztán a kor miatt, hogy talán úgy gondoljátok, az én korosztályom úgysem ért meg Titeket.

2009. nov. 17. 16:50
 15/15 Imre777 ***** válasza:
Én 55 vagyok, de ez még nem jutott eszembe!
2016. aug. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!