Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőmmel együtt élünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel együtt élünk különböző életritmusban. Folyt. Lenn. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel együtt élünk és én vendéglátózom,azaz 3 napot dolgozom 3 napot szabad vagyok.Ő hétvégén suliba jár.Amikor a melóból hazaérek (13 órát dolgozom) akkor hétköznap ő elvárja a szex-et bár van hogy rohadt fáradt vagyok.Pedig nekem ilyenkor semmi egyéb vágyam nincs mint megfürdeni és zenét hallgatni vagy játszani.Ha hétköznap vagyok szabad akkor itthon vagyok(általában),mosok főzök takarítok,vacsival várom és szexelünk is,de neki ez kevés...Egy egész napot meg nem tudunk együtt eltölteni mert hétvégén(mikor nem dolgozik)ő tanul,vasárnap meg családlátogatás van.Szerintetek mit tegyek?Rendeződni fog ez valaha?Ha a sulit befejezi legalább a szombatok a mieink lehetnek meg akkor tud szabadnapot kivenni hétköznap.A mostani melója elég tré.Ja bocs a hosszúra eresztett kérdésért és köszi minden választ! 24/F
2009. nov. 17. 12:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
mondd meg neki, ha úgy érzed, hogy valami sántít. azzal semmire nem mész, ha izzadságszagúan mindent elvégzel, amit akar. igen, ilyenkor a szex is olyannak tűnik, mintha csak ki akarnánk pipálni. mondd meg, hogy ezt nem akarod csinálni. ha szakítással fenyegetőzik, akkor azt mondom, annyit is ér... szóval hosszútávon akkor érsz el bármit, ha megosztod vele ezeket a dolgokat, és minden sz*r helyzethez két ember kell.... na hajrá:-)(kamaszkislány)
2009. nov. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
61%
Hát hallod, ha szívesebben hallgatsz zenét vagy gépezel mint szeretkezel a barátnőddel, akkor már megette a fene az egészet...
2009. nov. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Már több mint 1 éve együtt vagyunk...A kamaszkislány mit takar?Amúgy nem akarunk szakítani meg semmi ilyesmi de nem tudom mit tegyek.Ő nehezen tolerálja ha fáradt vagyok nekem meg a suliból (bár tudom hogy tanulnia kell)meg a családlátogatásokból van elegem.Alig látjuk egymást
2009. nov. 17. 13:06
 4/20 anonim ***** válasza:
51%

röviden, tömören: dobd ki.

nemtom, de kezd már idegesíteni az itt olvasott ilyen dolgok h xy mindennap szexelni akar, 20szor egymás után, és nembírja felfogni, h más is van az életben a szexen kívül, és hogy van aki sokat dolgozik.

énis szeretem a szexet, de nemcsinálok belőle hisztit, meg galibát, ha nem szexelünk mindennap. egy héten kb 4szer, és teljesen jó. ha minőségi szexet kapok, bőven beérem a heti 4-el.

2009. nov. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Na jó egyértelműsítem : Keveset vagyunk együtt.Amúgy 13:06 - te nem tudod milyen 13 órát dolgozni emberek közt,a végére utálsz mindenkit és csak magányra vágysz kb.Amúgy nem vagyok pszichopata,az átlagos napjaimon jobb lábbal kelek.13:07 - nem dobom ki mert szeretem,különben nem lennék vele.Ja amúgy meg ha unod az ilyen kérdéseket olvass "Hozzáért a kukija a fülemhez,lehetek terhes?"-jellegűeket
2009. nov. 17. 13:13
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
13:06 vagyok - napi 10-12 órákat melózok, mellette szakdolgozatot írok, egyetemre és angolra járok, háztartást vezetek, hidd el én tutira tudom mi az a fáradtság... de úgy gondolom abban különbözik a szerelem az "oké megszoktam hogy itt vagy" életérzéstől, hogy hazamész és alig várod, hogy odabújj a párodhoz (mi öt éve lakunk együtt) :) Biztos, hogy még szereted azt a lányt és nem csak megszoktad? Soha nem lesz egyszerűbb vagy nem lesztek kevésbé fáradtak, mert gondold el, majd ha jönnek a gyerekek még ennyi időtök sem lesz egymásra. Akkor mi lesz?
2009. nov. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%

Ne dobd ki!

Igazítsátok össze valahogy az életritmusotokat. Azért akar folyton szexelni, mert úgy érzi, hogy nem törődsz vele eleget. Nálunk is ez volt, a tavalyi órarendem reggeltől estig betáblázott, a párom váltott műszakban dolgozik, rendszeres volt, hogy alszik, mire hazaérek, és mire felébredek, már el is ment otthonról - vagy fordítva. Akkoriban én is folyton szexelni akartam.

Idén olyan az órarendem, hogy mindenképp találkozzunk minden nap pár órára. Teljesen összerendeződött a szex is, mert mellette van esélyünk mást is csinálni.

Ha tré a melója, akkor váltson ő. Elméletileg a kapcsolatotok fontosabb annál a munkánál. Ha nem, akkor tényleg megette a fene az egészet.

2009. nov. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Na 13:17 és 13:06 - Ez már jobban hangzik.A bajom az hogy ha hazaérek(mivel ugye vendéglátózom)akkor már olyan vagyok néha mint a mosott szar.Nem tudom tudod-e milyen napi X órát emberekkel kedveskedni és folyton topon lenni mert ugye ő "VENDÉG"-és ezt te tiszteletben tartod.És van hogy jókedvvel megyek haza meg van hogy rosszal.Amúgy ez az egész nem a szexről szól,csak akkor van baj ha morcosan megyek haza és nem veszi észre.Az a nagy nyűgöm inkább hogy keveset látjuk egymást (Ugye ha hétköznap szabad vagyok)és a hétvégék meg abszolút lőve a suli meg a családja miatt.
2009. nov. 17. 13:25
 9/20 anonim ***** válasza:
37%

13.07 vagyok. azokat is unom sajnos. meg a korkülönbséges kérdéseket is, meg a mikortól véd a tablettám kérdéseket is. próbálok értelmes kérdéseket vadászni itt, ez először a címből ítélve érdekesnek tűnt, de aztán megint a szokásos probléma, hogy a csajom egy kúrógép és képtelen felfogni h más is van a világon.

most szerinted ezzel mit tudsz csinálni, de komolyan??? gondolkoztál már ezen? h mi lehet az eredményes dolog? ha beszélsz vele, nemmész semmire, mert attólmég ugyanúgy kúrógép marad, max elkezd mással is kúrni. ha elmondod neki h eleged van a családlátogatásból, akkormeg megsértődik, és összevesztek. ha elmondod neki h te inkább játszanál és zenét hallgatnál szex helyett, azon meg ő fog megsértődni, mert kúrógép.

amúgy mitcsinál 7 közben? suliba jár? szombaton meg tanul? ez nemsok egy kicsit? mértnem tanul 7köznap? amikor te 3 napozol, tanuljon akkor, és akkor hátha nem gondol majd a szexre.


amúgy annyira látszik, hogy baromira nem éltek egymással, csak egymás mellett. alig vagytok együtt, pedig együtt laktok. és szexuálisan sem passzoltok, és ezellen ritkán lehet tenni. ezért javasoltam a szakítást, mert ebből ígyiúgyis azlesz.

2009. nov. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
13:07,13:25:Te egy majom vagy.Ne is válaszolj többet mert nem vagyok rád kíváncsi,azért meg fölösleges hogy lepontozzalak.Kímélj meg magadtól.Köszönöm.
2009. nov. 17. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!