Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácsot szeretnék, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot szeretnék, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet h én bisex vagyok sőt inkább hajlok a leszbiség felé, mert a lányok jobban tetszenek, ezt még én magam is nehezen fogadom el, de az érzéseimnek nem tudok parancsolni sajna, ezt senki nem tudja rólam. Van egy lány most, 3 hónapja ismerem és úgy érzem szerelmes vagyok belé,annyira szép és aranyos lány h már első látásra tetszett, persze ő hetero és nem is sejti az én érzéseimet.Elég jóba vagyok már vele összebarátkoztunk, , viszont az én barátaim nem bírják a lányt, és a lány sem őket,kis feszültség van köztük, a barátaim rossz szemmel nézik, hogy a lánnyal barátkozom és az ő haverjaival.Meg szerintem az zavarja őket inkább h elhanyagolom őket, mert én minden percet a lánnyal szeretnék tölteni, vagy a közelében lenni és ez miatt lemondom a közös programokat, ha szünet van a suliban a lányhoz megyek és a barátaihoz, velük beszélgetek, sokszor volt h velük mentem haza a busszal, minden percet úgy alakítok h valahogy a közelében legyek, a barátaimnak viszont nem tudom ezt megmagyarázni h miért hanyagolom őket ennyire, lassan úgy érzem elveszítem őket, már sokszor látom rajtuk h haragszanak rám a viselkedésem miatt.Én próbálok változtatni, de nem megy, ha meglátom a lányt senki és semmi nem létezik egyszerűen.Ma is barátnőm elhívott valahová suli után, mondtam h jó menjünk, erre én fogom magam és elmegyek a lánnyal( aki tetszik) egy szó nélkül, mert kérdezte h megyek e velük mekibe. Sokszor kerülök olyan szituba h "választanom" kell úgymond a barátok és a lány közt és én legtöbbször a lányt választom. Nem tudom mit tegyek, hogy jó legyen,már lassan megőrülök ezektől a helyzetektől. A lánnyal is szeretnék lenni, de a barátaim is fontosak.
2013. nov. 11. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
mégis mennyi idős vagy?? 13-15 éves????
2013. nov. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az jön le ebből h 13-15 vok ? :/ 17 éves am
2013. nov. 11. 18:03
 3/3 anonim válasza:
szerintem a barátok nagyon fontosak egy ember életben,és ha tényleg a barátaid akkor talán el kellenne mondanod nekik,biztos megértenék:)
2013. nov. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!