Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adnátok tanácsot? Nagyon el...

Adnátok tanácsot? Nagyon el vagyok keseredve, mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Párommal 4 éve vagyok együtt. A kapcsolatunk kiegyensúlyozott, nagyon jól megvagyunk. KIVÉVE! Időnként rajta kapom, hogy nem mond igazat.

A legutóbbi eléggé kiverte a biztosítékot. Sajnos 1 hete nem tudtunk találkozni. Este hívtam, de nem vette fel. Másnap mondta, hogy elaludt és nem hallotta, hogy hívom. Közben meg kiderült, hogy direkt nem vette fel és bulizni volt az egyik szórakozóhelyen. Másnap este mikor találkoztunk azt mondta azért olyan nyomott, mert aludt délután. Persze tudtam jól, hogy csak másnapos. Nem mondtam neki, hogy tudom merre járt éjszaka, nem tudom mit reagáljak. Nem gyerekről beszélünk hanem egy 30 éves férfiról...Egyébként minden tökéletes a kapcsolatunkba, nem értem miért kell hazudoznia. Tudja jól, hogy mindennél jobban utálom a hazugságot...Lehet tervezni ilyen férfival? Elfogadható, ha néha hazudik?


2013. szept. 9. 18:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Csal téged... menekül.
2013. szept. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Van, akinek elfogadható, embere válogatja. Nálam biztos, hogy kizáró ok lenne, ha nem tudna őszinte lenni. Én nem terveznék vele hosszú távra, ha nem tudjuk megbeszélni, hogy mindig mondjon igazat. Attól is függ, miért hazudta, hogy aludt és közben bulizott? Esetleg előfordult olyan, hogy te veszekedtél vele, mert eljárt bulizni? Mert ha volt ilyen, akkor lehet, hogy ez az oka. Beszéljetek, hogy te nem fogsz vele veszekedni amiatt, ha néha el akar menni nélküled bulizni, de cserében arra kéred, hogy mindig mondja meg, hogy hova megy. Ha pedig nem volt még emiatt vitátok, akkor nem értem, miért kell hazudnia. Esetleg valami vaj van a füle mögött?
2013. szept. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Simán az van,hogy megcsal.A másik csaj egypár héttel ezelőtt hasonló kérdést tett fel,rá két-három napjára kiderült,hogy megcsalta a pasija.
2013. szept. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem elfogadható. Ki tudja mit csinált abban a buliban, miért hazudozott. Hagyd ott, annyi olyan rendes pasi van, nem érdemes rá pazarolni az idődet. Ha mégsem vagy biztos a dolgodban győződj meg róla, hogy nem csal meg, aztán talán felvethetnéd neki, hogy te is szeretsz bulizni, mehetnétek akár együtt is. Remélem tudtam segíteni! 14/L
2013. szept. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

nem biztos, hogy megcsal.

az is lehet, hogy tudja, nem örülnél neki, ha megtudnád, bulizni akar egyedül, nélküled.


és persze lehet, hogy mégiscsak megcsal. az is lehet, hogy kihasznál, és valójában nincs is oda érted, szégyell elmenni veled.


sok minden lehet.

2013. szept. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%
Volt ilyn nőm. ha valami mondott az csak eg ylehetőség volt hogy igaz. Gyereket ne tervezz vele ami gilyen.
2013. szept. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%

Lehet csak azért hazudott mert pont attól fél,hogy elveszíthet egy ilyen amúgy tegyük fel ártatlan kilengés miatt!

Szerintem a megoldás a következő! Mond meg neki,hogy tudod merre járt,nincs ezzel semmi gond! Legközelebb nyugodtan mondja meg,hogy itt és itt vagyok ezekkel és ezekkel a haverokkal,majd holnap találkozunk! Ennyi és nem lesz probléma!Ha ezek után ismét simlisségen kapod akkor sajna mennie kell!

2013. szept. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Kiegyensúlyozottan hazudik neked, egyébként minden tökéletes? Te is érzed, hogy ez mennyire ironikus. Tervezni? Mit? Hogy még 4 évig átver, amikor akar, te pedig úgy teszel, mint ha nem tudnád? SZerintem legyen tartás benned és vess ennek véget, azért ennél sokkal többet érdemelsz!
2013. szept. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Aki ilyen kis ügyekben is hazudozik, az súlyosan jellemhibás.

Nem várhatod, hogy meg fog változni.

Fontos, sorsdöntő dolgokban sem bíznék meg benne.

2013. szept. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt hazudozós barátom :) megcsalt.


Nem azt mondom, hogy ilyen mindegyik, de én a párommal (nem a régivel aki hazudozott és megcsalt) már az elején lefektettem a szabályokat. Pl. a tilos hazudni szabályt. Akármit csinált, mondja meg, úgyis kiderül, mert az előző miatt jól megérzem a hazugságot.


Nem is vagyok féltékeny típus már. Nincs miért.

2013. szept. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!