Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg bejövök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg bejövök ilyen husin a pasinak?

Figyelt kérdés

Mindig is vékony voltam, de idén tavasszal nyáron jól meghíztam. Ennyire:


[link]


Most ismerkedem egy sráccal, és szóba került, hogy le akarok fogyni, és a leghatározottabban tiltakozik, hogy semmi szükség rá, jól áll ez az alkat.


Szerintetek udvariaskodik vagy tényleg tetszem így neki?


2013. nov. 11. 18:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Inkább fogyj. Halgass magadra
2013. nov. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vészes az alakod, simán tetszhetsz így neki.
2013. nov. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem tényleg tetszel neki, ha ennyire tiltakozik.
2013. nov. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha ezt mondta, akkor neki ez jön be. Hidd el, hogy egy csomó pasinak bejön az alakod. És most ha itt azt mondja 10 ember, hogy fogyj le, akkor lefogysz? Az idegeneknek akarsz tetszeni, vagy annak a pasinak, akivel ismerkedsz?
2013. nov. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

nekem egyébként így is tetszel.

de sokkal jobb lenne ha leadnál egy 10-15 kilót.

te is sokkal jobban fogod magad érezni, kevesebb súly, több energia, jobb közérzet.


ha meg nem akarsz akkor jó vagy így, magadnak felelj meg először és csak utána másoknak.

2013. nov. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem vészes annyira, sztem szép arcod lehet, láttam már hasonló stílusú lányt aki tetszett, ami azért fura mert nálam nagyon ritka, a brutál vékony lányok tetszenek, de neked is valahogy jól áll, ettől független a jövőt és az egészséget szemelőtt tartva sztem nyugodtan hallgass magadra, ahogy fentebb írták, és fogyókúrázz, nem muszáj a srác orrára kötnöd
2013. nov. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Van akinek az ilyen husi lányok jönnek be, és ha ennyire tiltakozik egyértelmű, hogy nem akarja...
2013. nov. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is bejönnek az ilyen lányok, tehát szerintem semmi gond veled :)
2013. nov. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért ez még nem az a kategória, amikor valakinek már az egészségét fenyegeti a túlsúlya.
2013. nov. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha tiltakozik, akkor úgy tetszel neki, ahogy vagy.
2013. nov. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!