Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mit kéne ilyenkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit kéne ilyenkor tennem? Totálisan felkúrta az agyam. -. -

Figyelt kérdés

A helyzet a következő. 17 éves lány vagyok akinek van sok barátja,de ezek közül csak párat tart igazinak, nincs szükségem azokra akik kétszínűek stb.

A történet onnan indult,hogy nekem általános suliban volt egy "barátnőm",nevezzük X-nek. Jóba voltunk,de voltak elég fura dolgai főleg 7-8.-ba jelentkeztek,amikor elviselhetetlenül hisztis lett és kényes,és féltékeny minden mozdulatomra,ezért elegem lett belőle,és el is távolodtunk egymástól. Átmentünk gimibe,ott is egy osztályba jártunk,neki lett egy másik barátnője,nekem is,aki teljesen normális volt. Na most az ő barátnője,nevezzük Y-nak,2 év után belátta,hogy teljesen megőrült ő is ettől a nyavalygástól,vergődéstől,és elege lett,ő se beszél mostmár vele lassan 2 hónapja. Közbe van nekem és Y-nak egy közös barátnőnk,legyen Z. Ő összeveszett X-szel,de mikor Y is "otthagyta" X-et,kibékült azonnal vele.Nem tudom hogy képes elviselni mind1...

A történetnek itt van a lényege: nekem volt egy nagyon szép kapcsolatom 13 hónapig tartott,és most október táján újra megkeresett ez a fiú. Nagyon sokat beszélgettünk,és újra szerettem volna kezdeni vele,ezért szakítottam a mostani barátommal. Ekkor voltunk egy szülinapi bulin,ahol Z-nek elsírtam mindenem,hogy kit válasszak,kivel legyek együtt,és most derült ki,ami totálisan megdöbbentett,hogy ez a kedves állítólagos Z barátnőm,kavart az exemmel,már akkor mikor bőgtem neki,és totálisan hátbaszúrt..ez az egész most pattant ki,és egyszerűen nem jutok szóhoz,hogy hogy vannak ilyen emberek a világon... Ráadásul Y-nak is hazudott mert én most nagyon jóba vagyok Y-nal,és Z nem érti ,hogy Y miért nem áll szóba vele,azok után hogy ő inkább X mellett döntött.. X-t egyszerűen képtelenség kibirni.. de ők most azt hiszik én Y miatt,mert hogy vele vagyok jóba,azért utálom őket is,közben pedig az ex-es történet van itt képbe.. és elegem van az egészből,nem tudom felfogni,miért tette,mikor nem ártottam neki semmit..

Tudom kicsit zavaros a történet,de pls olvassátok el,és mondjátok meg mit tennétek a helyemben.. 17/L


2009. nov. 17. 14:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Ezt képtelen vagyok végigolvasni sorry....Már az elején belekeveredtem az xyz-k be. :/
2009. nov. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Most őszintén...ha amúgy sem bírod X-et és Z-t, akkor nem mindegy, hogy mit gondolnak??? Le kell sz... már bocsánat...NŐK...(ezért is bocs :) )
2009. nov. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg kérlek összefoglalni két bővített mondatba, hogy mi a probléma, mert nem tudok kiigazodni ezen az X, Y, Z-n...Nem értem hogy mi a kérdés így és nem fogunk tudni segíteni.
2009. nov. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Még jó hogy ismerem az abc-t:) Nos úgy 3-4 jére elovastam, més próbáltam végig futtatni a programot:) Namár most a tudtod nélkül a Z együtt volt az exeddel miközben te egy másik sráccal jártál. Elsirtad a bánatodat neki nemtudván hogy a Z kavar az exeddel.? Mi zavar jobban hogy jártak, vagy hogy nem kértek engedélyt tőled? Most akkor foglalt az exed Z által, igy nem tudsz összejönni vele, de a másik pasit már kirúgtad? két szék közül a pad alá estél? Nem birtokolhatsz személyeket, és ha az exed kell, előtte informálódj, hogy nem jár-e már vkivel, hogy ne legyen ciki, ha visszautasit. Nem a tulajdonod az exed, azzal jár akivel akar. Ez a baj, ha már nem 2en vannak a barátságban, hanem hárman vagy négyen, mert mindig lesz akit kibeszélnek. Inkább barátkozz csak Y-al, és keress olyan srácot aki tetszik. Nem kell azért együttlenni vkivel, hogy ne legyél megszólva, hogy nincs pasid. A magány nem szégyen, a viselkedés az amiért magányos leszel. Járj nyitott szemmel, és próbálj értékes embereket megismerni, nem minden a látszat. Nem attól vagy értékes hogy hány barátod van, hanem az a fontos hogy hány igazbarátod van, akik a tűzbe mennének érted, és a hibáiddal együtt fogadnak el. Hiába van sok barátod, ha nem tudod a barátságotokat ápolni, akkor csak haverokká, és ismerősökké változnak ezek az emberek.
2009. nov. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs itt kérdés...te lelkisegélyre vársz...arra, hogy azt mondjuk, hogy Z, aki jóban van X-szel (ezért már alapból elítélendő) ráadásul még a te "exeddel" is "kavart"...istenem...és? Mire vársz, hogy azt mondjuk, hogy tépd meg először Z-t, utána meg X-et aztán kötözd össze őket az exeddel és lökt őket a Dunába? Mindezt persze drágajó Y-nal együtt.
2009. nov. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

akkor még egy picit pontositok.. én aztán összejöttem ujra a barátommal,mert hülyevoltam iszonyatosan,azt értem

de engem konkrétan az zavart,hogy mikor még bőgtem Z-nek tudta,hogy lehet hogy az exemet választom... és nem vallota be hogy ők kavarnak.. amúgy nem jöttek még össze..vagyis tudtommal.. nem is érdekel mi lesz velük,nem az fájhogy kavarnak,hanem az hogy azt hittem barátnőm,nem ártottam neki és mégis belémmártotta a kést...:(

2009. nov. 17. 14:54
 7/17 anonim ***** válasza:
Még mindig nem látom, hogy mit szeretnél kérdezni...14:53 voltam
2009. nov. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Azt hiszem megfejtettem:) Tehát itt nem az a kérdés hogy összejötte a sráccal , aki az ex volt, hanem az a baj hogy az a szemét Z, végig hallgatta és fogta a kezét amikor arról sírt hogy most melyik pasit válassza. Benne volt a pakliban az ex is, aki eközben néha napján kavart Z lányal. Na a probléma az hogy az a szemét Z nem mondta el már akkor amikor A kérdező sírt a vállán hogy néha átdugja a nyelvét az expasi szájába. Na ez itt gond!:) Értitek?!
2009. nov. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Akkor mi a kérdés, nem értem? Az ex épp azért volt ex, mert nem a kérdezővel volt. Elvileg nem kell szűkölve a kapu előtt várni a kérdezőt, hanem ismerkedhet. Akár Z-vel is. Z pedig nem akart szerintem még egyet rúgni a kérdezőbe, hogy bőgj nyugodtan, de nyugi én is kavartam az exeddel...

Kedves kérdező, nem fog minden pasi előtted pitizni :)

2009. nov. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
DE MI A KÉRDÉS????? Értem én hogy mi a gond...tipikus tiniprobléma, mi mindig csak röhögtünk haverokkal az ilyenen. Elhiszem én hogy most "felkúrta az agyad", de ezen mi nem tudunk segíteni. Felejtsd el Z-t, és ha nem jött össze az exeddel, akkor lehet próbálkozni!
2009. nov. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!