Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek is szokott lenni ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is szokott lenni ez (lent), vagy csak én vagyok ilyen? 17/F

Figyelt kérdés
Sokszor, ha észreveszek egy szép lányt, és nem úgy, hogy megy az utcán, hanem tudom, hogy még fogunk találkozni, ilyen például a busz amivel járok/unk, vagy, ha iskolában látok egy lányt, tehát tudom, hogy még fogok vele találkozni így is úgy is.. Aztán, ha van olyan szerencsém akkor összenézünk 1-2x - szemezünk is. De én meg képes vagyok arra, hogy megkeresem fb-on, nézegetem a képeit, vagy, ha nem találom meg akkor rajta jár az eszem, és ez sokszor idegesítő, például tanulás közben is. Nem is egyszer fordult már ez elő, több lánnyal is, akár hetekig is eltart.. Az már más tészta, hogy balf* sz vagyok és nem merek leszólítani senkit, tehát tudom, hogy az egész csak hiú ábránd, de akkor is rajta jár az agyam, mégis csak időpocsékolás ebből a szempontból.. Veletek is szokott lenni ilyesmi, vagy én vagyok ennyire elvarázsolva? :D
2013. nov. 11. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:

hát ez igazán nagyon cuki! :D

16/L

2013. nov. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Bino ***** válasza:
Ez tényleg nagyon aranyos..:)
2013. nov. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Miért is? xd Akkor is idegesítő, és, nem az a nagy baj, hogy leszólítani nem merek senkit, de fb-on sem jelölöm be, na de akkor csak én vagyok ilyen? :)
2013. nov. 11. 20:34
 4/9 anonim ***** válasza:

sokan vannak így hidd el! ;)

(az első válaszoló voltam...)

2013. nov. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiány. Ha ilyen van, minél gyorsabban tedd túl magad rajta, vagy lépj. Ha ácsingózol, abból jó nem sülhet ki. Azt veszed észre, hogy egyre kisebb lesz az önbizalmad. Az önsanyargatástól még az a kevéske önbizalom is eloszlik. Valamit lépni kell, ez így nem állapot.
2013. nov. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Na valaki legalább ennyiből rájött.. Tudom, hogy ez van, önbizalomhiány, évek óta, mit lehet tenni? Mert nehogy azt hidd, hogy nem próbáltam keresni kutatni, hogy mit tegyek ellene, de akkor is, mindig azon jár az agyam, mikor másokkal beszélgetek(lány), hogy hogy nézhetek ki meg ne mondjak hülyeséget, pedig tudom, hogy nem vagyok pocsék, mert gondolom nem szemeznek szép lányok csúnya fiúkkal ugyebár? Na de legalább nem vagyok a fent említettben egyedül.. :D
2013. nov. 11. 20:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy nagy szerelmi csalódás erősítette meg a szívemet, nem vagyok érzelgős, nem izgatom magam túlságosan ilyenek miatt. Hogy nézel ki? Ha nem tapasztalsz undort az arcán, és nincsenek fura gesztusai, nincs semmi baj. Nem tudom, ezt hogyan tudnád megoldani, nem kívánok neked egy nagy csalódást csak emiatt.
2013. nov. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem tapasztaltam undort senkinek sem az arcán, akire néztem, max a gipsyken, de az más téma, egy lány azt mondta, hogy 8-ast adna 10-es skálán, gondolom az nem rossz. Nem volt szerelmi csalódáson, mivel szerelmes sem voltam még..
2013. nov. 11. 21:31
 9/9 A kérdező kommentje:
Megint ez van amúgy tegnap óta.. A buszon láttam újból azt a lányt, és tudom is a nevét. Szép is, és jó iskolába jár, tehát nem hülye, a város egyik legjobb sulija. :)
2013. nov. 12. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!