Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy facebook-letiltásból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy facebook-letiltásból miért lesz néha hosszú évekig elhúzódó real-life kapcsolatmegszakítás?

Figyelt kérdés

Volt már olyan, hogy mondjuk hajtottam egy lányra 2-3 évvel ezelőtt, úgy döntött, hogy mégsem folytatja velem és inkább letiltott, hogy ne zavarjak bele a harmóniájába.


Persze ez így is marad ilyenkor és jobb esetben soha többet nem beszélsz az illetővel. Ilyenkor vettem észre azt, hogy 2-3 év múlva, amikor már mindketten megkomolyodtok, és eszedbe jut valami, mondjuk valami sport amihez értett és szívesen kikérnéd a tanácsát, emiatt a serdülőkori hülyeség miatt nem áll veled szóba.


Egy ismerősömmel, akivel 8 évig tartottam a kapcsolatot, ez a facebook tiltás olyan szinten elfajult, hogy 3 évet vártam, hogy lecsendesedjen és továbbra sem "kíván" beszélni velem pedig ő maga sem tudja miért szakadt meg a kapcsolatunk anno.


A falra mászom ettől az egésztől. Hogyha valaki nem az ismerősünk a facebookon, az közveszélyes pszichopata idegen? És ha még nem az, azzá nyilváníthatjuk egy rossz pillanatunkban megejtett tiltással?


2013. nov. 12. 14:05
 1/8 A kérdező kommentje:
Persze azóta tudom miért tiltottak le ezek az emberek, és már "kinőttem" ezekből a pattanásos facebook csatákból, de akkor is félelmetes, hogy ilyenkor a másik szemében nem változik az ember semmit. Megmarad a pillanatnyi f...szfej zaklatónak akár évtizedekig és felülír minden szép emléket az a 3 perces szar.
2013. nov. 12. 14:06
 2/8 A kérdező kommentje:

Bevallom azóta soha nem láttam azt a gyerekkori ismerősömet és egy percet sem beszéltem vele, 3 év után tegnap próbáltam vele újra felvenni a kapcsolatot, de az ismerősnek vissza nem jelölésből egy újbóli tiltás lett. A barátja megígérte, hogy beszél még vele, de szerintem semmi esély.


Ráadásul olyannyira szar ez a direkt elzárkózás, hogy még vele is álmodtam az éjjel.

2013. nov. 12. 14:08
 3/8 A kérdező kommentje:
Felvetődött bennem az is, hogy 3 éve még szerelmes lehetett belém a lány akit én barátnak tartottam, és azért nem akarja velem felvenni a kapcsolatot, mert már megvan a párja, én pedig csak zavarnám az új életét.
2013. nov. 12. 14:10
 4/8 anonim ***** válasza:

Fészbúk...Nem unjátok még?

Itt a gyakorkikérdések, sokkal jobb mint a fészbúúúk!!

2013. nov. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem gondolod, hogy veled van valami baj ha ilyen sokan letiltanak? Nem kötelező mindenkinek beszélni veled.
2013. nov. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak veled van így, vagy ronda vagy , vagy iszonyat idegesítő és taszítod az embereket úgy hogy észre sem akarnak venni. Én is elég sok emberrel vagyok így, és akit egyszer már letiltottam, azzal élőben sem fogok beszélgetni, mert ha fb-n nem élőben azt hiszed igen? esély nincs rá hogy akár ránézzek
2013. nov. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális ember megérti, ha mások számára nem kívánatos a társasága.
2013. nov. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
joguk van ehhez a döntéshez
2013. nov. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!