Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzem meg a vőlegén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem meg a vőlegényt aki hamarosan elveszi "álmai nőjét"?

Figyelt kérdés

velem 3hónapja viszonya van de ő mégis hozzá megy !?

az a ciki hogy szeretem

26/L


2013. nov. 12. 18:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
61%
Tudd meg, melyik anyakönyvvezetőnél házasodnak, és menj be, kérj magatoknak időpontot, lehetőleg ugyanakkorra
2013. nov. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Szóval 3 hónapja használ téged kapcarongynak, miközben már az esküvőjét szervezgeti? Hát szerintem nem tudsz olyat tenni, hogy veled akarjon lenni, ha lebuktatod a menyasszonya előtt, akkor csak annyit érsz el, hogy egy életre meggyűlöl téged, kidob a francba és pincsikutya módjára fog teperni, hogy a másik nő visszafogadja.


Egyébként szerintem ásd el magad, amiért ilyen kamukérdéssel szórakoztatod a népet így koraeste :)

2013. nov. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én voltam így menyasszony. Faxa érzés volt utólag rájönni. Megköszöntem volna neked, ha szólsz. Aztán megkaphattad volna a Hülyét is, ha kell neked! Én azt tanácsolom, legalább annyi baráti érzés legyen benned, hoyg megmondod a menyasszonynak, hogy ne pocsékolja a drága időt olyan emberekre, mint ti! Ez az erkölcsi minimum!
2013. nov. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

egy barátnőm mondta, hogy van menyasszonya, nekem nem mondta a pasi =(

nem ismerem a nagy Őjét nem tálalok:D

2013. nov. 12. 19:21
 15/18 A kérdező kommentje:

NEM TUDTAM, nem rég tudtam meg.

Nem kéne nekem mint pasi, attól hogy szeretem, igen én is tudom mi a megcsalás..hogy mekkora gerinctelenség

2013. nov. 12. 19:24
 16/18 anonim ***** válasza:
Az ilyen történetek olvasásakor úgy tökön rúgnám a sorsnak nevezett akármit! A 3 emberből pont annak kell csalódnia, aki semmi rosszat nem tett! Mondtad, hogy nem akarsz kitálalni, pedig ezek után megérdemelné a vőlegény. Szerintem gondold meg te is a dolgot még egyszer. Aki a menyasszonyát rendszeresen csalja, az pont veled lesz hűséges? Ugyan már! Még azt is eltitkolta, hogy jegyben jár! Én a helyedben kitálalnék, aztán angolosan távoznék.
2013. nov. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2013. nov. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én,mint már megcsalt feleség,azt mondom,én szeretném tudni, a menyasszony helyében,mint művelt a vőlegény.

Nem fontos,hogy felfedd magad.

Közlés,lelépés,így lenne tiszta a lelkiismeretem.

Jó,nem tudtad, de mostmár tudod.

Inkább most tudja meg a menyasszony is, mint az esküvő után...


A pasi megérdemelné,hogy 2 szék közül a padlóra essen...

2013. nov. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!