Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Túl öltözné a párom így a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl öltözné a párom így a vőlegényt? (kép linkelve)

Figyelt kérdés

[link]


Nem ez, de egy ugyanilyen öltönye van a férjemnek, tavaly ezt vette fel az esküvőnkre. Idén az öccse nősül, de a férjem nem szeretné felvenni, mert attól fél,hogy túl öltözi az öccsét, amit ugye nem illik. Én erre azt mondtam neki, hogy különösebben nem érdekel, mert a leendő sogórnőm az én esküvőmön csupa fehér ruhában jelent meg, ami tudjuk szintén nem illik. De mindezt félretéve, esetleg ha nem egy fehér színű inget vesz alá hanem mondjuk egy világoskéket, vagy sárgát, akkor szerintem már bevállalható egy esküvőre, ja teszem hozzá a férjem lesz a tanuja. Én úgy gondolom, hogy nyugodtan felveheti, de azért ment köztünk a vita tegnap, hogy mi legyen. Ti mit gondoltok?


2013. jún. 6. 08:07
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem jo lesz.csak tényleg ne fehér ing legyen hanem valami más színű. Az meg hogy túl öltözni a vőlegényt... az függ attól is ő mit vesz fel.
2013. jún. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 _Jessy_ ***** válasza:
84%
Azt gondolom, hogy világoskék, vagy bármilyen egyéb színű inggel nem festene túl jól. Egyébként még nem hallottam senkit panaszkodni, hogy valaki "túlöltözte" a vőlegényt. Minden esetre, ha van öltönye a párodnak, akkor használja azt, abból biztosan nem lesz sértődés.
2013. jún. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem is vegyen fel öltönyt. Felesleges ez az öltözék vendégként, akkor is, ha ő lesz a tanú. Igen, "túl öltözné" a vőlegényt.
2013. jún. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem ezt az öltönyt az veszi fel aki magyarosan akar öltözködni, vagy is gondolom neked is régi magyaros menyasszonyi ruhád volt. Illetettek egymáshoz.


Most nehéz dolog, mert ha neki ez meggyözödése és hagyomány örzö (gondolom az esküvötökön is ezért vette fel), akkor most is felveheti, nem lesz ezzel semmi gond.

Viszont ha a férjed most nem akarja, akkor úgy érzem, hogy már megbánta hogy az esküvötökön ez volt.

2013. jún. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
89%
Ha a vőlegény egyszerűbb öltönyben lesz, akkor én sem venném fel ezt a férjed helyébe! Neki lesz kellemetlen, ha Ő kihívóbb lesz a vőlegénynél. A nőknél is épp ezért tabu a fehér ruha meghívottként. Gondolj ebbe is bele.
2013. jún. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Nos igen, tény, hogy ez az öltöny más színű inggel már mást mutat, nem is biztos,hogy jó lenne, de nincs más ötletem. Nem bánta meg, hogy ezt vette fel, mert közösen döntöttük el, hogy ilyet szeretnék, semmi kivetni valója nem volt, előtte sem és utána sem. Nem ez a probléma. Viszont most másik öltönyt nem szeretnénk venni, és másik zakót sem. Mindegy valahogy csak megoldjuk majd. :) Köszi az eddigi hozzászólásokat!
2013. jún. 6. 08:43
 7/43 anonim ***** válasza:
54%

Bocskai ruhához nem való színes ing. De ha az ifjú pár nem magyaros ruhában lesz, akkor ez az viselet nevetséges lenne a tanún. Nem a túlöltözés miatt, hanem a stílusa miatt!

Egy öltöny nem felesleges kiadás egy férfinek, mert arra máskor is szüksége lehet.

2013. jún. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
Egyszerűbb öltönyben lesz a vőlegény, vagyis a hagyományos sima öltönyben. De nekem az a fenntartásom ezzel kapcsolatban, hogy nagyon sokan vesznek fel ilyen és ehhez hasonló ruhákat, akár esküvőn is mert egyszerűen ezt képviselik. A fekete amúgy is klasszikus ünnepi ruha, az már csak ráadás, hogy ilyen jellegű, de nem gondolom, hogy emiatt ne kellen felvennie.
2013. jún. 6. 08:54
 9/43 anonim ***** válasza:
71%
F&F ben (Tescokban bent) 15-20e ért már lehet venni tök jó öltönyöket, de külön csak zakót is.
2013. jún. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem nincs gond vele. Ez kifejezetten ünnepre való. Természetes viselet, nem túl cifra. Mehet nyugodtan!
2013. jún. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!