Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti életetekben is van ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti életetekben is van ilyen fiú?

Figyelt kérdés
Nekem van egy, aki azóta tetszik, amióta megláttam, de sosem volt és nem is lesz köztünk. Közben összejövök másokkal, halad az idő és vannak kapcsolataim, de valahogy ő mindig is tetszett és tetszeni is fog valamiért, de tudom, hogy nem lesz belőle több, csak különleges számomra. Nektek is van ilyen?
2013. nov. 12. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
sok értelme ennek nincs
2013. nov. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs, mert heteroszexuális hím vagyok.
2013. nov. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem kell értelem.
2013. nov. 12. 19:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha tetszik, honnan tudod, hogy semmi nem lesz köztetek ? Mit szeretsz egyáltalán benne ?
2013. nov. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahogyan a negyedik írta, én nem zárnám ki annak a lehetőségét hogy lehet valami köztetek.
2013. nov. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Megtaláltad az igazit, de nem jössz vele össze, ki érti a női nemet?
2013. nov. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem van egy lány ismerősöm, aki ezen szenved...szerelmes valakibe, aki kb. azt sem tudja róla, hogy ki, merre, hogy, meddig, miért stb., de azért szerelmes...közben persze ismerkedik, pasizgat, de aztán csodálkozik és rinyál, hogy végül miért hagyja el minden pasi és le nem esik neki, hogy azért, mert akarva akaratlanul megérzik, hogy a lány érzelmileg nem teljesen az övék...
2013. nov. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, van. De azért nincsenek mély érzéseim iránta, szerencsére.
2013. nov. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!