Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyíregyházi srácok, van olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyíregyházi srácok, van olyan lány az életetekben akibe teljesen bele vagytok bolondulva, mindig rá gondoltok, de megmaradt plátói szerelemnek?

Figyelt kérdés
beszéljetek a lányról, milyen
2013. jún. 27. 09:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs! Mindet megdugtam
2013. jún. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az ne parázz :)
2013. jún. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Miért pont Nyíregyházi?


Nekem lenne, de sajnos 14 km-re lakok Nyh-tól, így természetesen nem mondom el. :)

2013. jún. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
az még belefér, mesélj róla, milyen a lány, miért szereted, hány éves?
2013. jún. 27. 09:45
 5/10 anonim ***** válasza:

Gyerekkorom óta ismerem.

Olyan magas mint én, szóval kb 175 cm, barna hajú, zöld szemű, nagyon szép alakja van (szép formás mindenhol), bár kicsit van rajta súlyfelesleg (nem sok, igazából csak szerinte van), de számomra így tökéletes. Felfogásban nagyon hasonlóan gondolkozik, néha veszélyesen hasonlóan (szinte egymás fejébe látunk). Ugyanúgy bátortalan mint én. :)

"miért szereted" jó kérdés, nem tudok válaszolni.. úgy ahogy van vonzónak tartom....

"hány éves?" ez már túl sok információ lenne, és mivel tudom, hogy itt is szokott lenni, így legyen annyi elég róla, hogy annyi mint én.

"mindig rá gondoltok" persze ez túlzása lenne, elfogadtam a tényt, hogy nem lesz semmi, és ennyi.... ahogyan írtad "megmaradt plátói szerelemnek".

2013. jún. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem az összes nyíregyházi csaj tetszik.
2013. jún. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6-os akkor nincsennek nagy igényeid:D


nagyon ritka a normális és szép lány, tulajdonképpen a normális is ritka ha a külsőt nem is nézzek, szépek még akadnak is.

2013. jún. 27. 10:36
 8/10 anonim ***** válasza:
az ér ha én a lány vagyok?:)))
2013. jún. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én mindenkit megbaaszok, aki odateszi a picshàját, mert világhírü szélhámos, és fõállásu õrült vagyok. tegnap tõzsdéztem is és kerestem vele 780 dollárt... 780 milliárd dollárt bizony.
2013. jún. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
van:)
2013. jún. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!