Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nekem beszél erről?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nekem beszél erről?!

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel pár hónapja együtt dolgozunk, már nem sok ideig. Néha úgy érzem, hogy tetszem neki, és közelít felém, komolyan érdeklem, néha meg, hogy csak egy lennék a százból, akivel ismerkedik.

Néha megnyílik és nagyon komoly témákról beszélünk, máskor meg előadja, hogy mekkora májer csajozás terén, és, hogy kivel ismerkedett meg, mikor, stb.

Azt mondja, hogy vágyna kapcsolatra, de közben meg sokszor tucatlányokkal áll le nap, mint nap, és nekem erről mindig beszámol...

Nem értem, hogy miért én vagyok az ideális közönség az efféle beszámolókhoz...

Szerintetek??

20L


2013. nov. 12. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
30%
Mi sem értjük miért mi vagyunk az ideális közönség efféle hülyeségekhez... Ez most ki a bánatot érdekel?
2013. nov. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. lelki kukának használ mert kapható vagy rája

2. így akar magába bolondítani hogy elérje nálad azt a "hagyd már abba ezt, csak dugjunk már" életérzést

2013. nov. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a #2-esssel teljes mertekben egyet ertek.
2013. nov. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!