Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány bevallja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány bevallja, hogy szerelmes beléd, de utána nem beszél erről, az mit jelent?

Figyelt kérdés

Kicsit bonyolult történet. Elég zárkózott lány, nem egy szociális típus, az érzelmeit is rejtegette, egészen addig, amíg én el nem árultam a sajátjaimat. Utána hirtelen felszínre került az övé is, habár azóta nem mondott semmi, mintha továbbra is csak barátok lennénk. Én próbálom noszogatni, de nem akar előrelépni a dolog.


Már arra is gondoltam, lehetséges, hogy csak udvariasságból mondta, hogy szeret.... Nem akart megsérteni.


2012. júl. 24. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Utóbbit nem hiszem...lehet nem hisz neked, vagy fél hogy átvered...én is rég szeretek egy fiúk de ha most az tmondaná nekem hogy szeret....lehet nem hinnék neki, vagy attól félnék hogy egy hét múlva már nem igaz....
2012. júl. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mesélte, hogy amióta felszínre kerültek az érzelmeink, azóta éjjelente alig alszik a gyomrában levő pillangóktól.... Szóval igen, valószínűleg valósak az érzései. Nehéz eset mindenesetre, de legalább nem egy kis szopóskurv@, hanem valós érzelmei vannak, amiket félt, mert sérülékeny a lelke.
2012. júl. 24. 12:42
 3/7 Hailey13 ***** válasza:
biztos hogy nem udvariasságból mondta.:) úgyhogy kapd csak el, és nyíltan hozd fel, semmi mellébeszélés. nem lehet csak úgy elsiklani efelett!:D lehet csak félénk újra erről beszélni. tehát csak határozottan:D
2012. júl. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyszer elmondta,és biztos komolyan gondolta,a zárkózottsága miatt gondolom.

Mért kéne állandóan mondogatni?? Elértéktelenik.

2012. júl. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet, amilyen félénk csak azt várja, hogy közeledj felé.

De ne durván, persze. :)

2012. júl. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nehéz dolog van, de megteszek minden tőlem telhetőt. Nem akarom elijeszteni, főleg ezek után nem, de elveszíteni sem. Ha már ilyen szerencsés vagyok, hogy rábukkantam a sok senki közül Ő rá, jó lenne kiaknáznom a lehetőséget.
2012. júl. 24. 13:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is leülnék vele beszélni nyíltan, határozottan de persze azért kedvesen:) Mondd neki, hogy most, hogy mindketten elmondtátok, hogy mit éreztek, te szeretnél továbblépni és szeretnéd ha a barátnőd lenne.

Szerintem ez így aranyos.

De ne facebook-on meg ilyesmik, hanem szigorúan személyesen mert így elég konkrét leszel és nem tud kitérni a válaszadás alól. Ha ezt nekiszegezed az alól elég nehéz kitérni úgy, hogy "ugye milyen szép időnk van?" érted ugye... Így már muszáj lesz lépnie valamit. Ha meg mégsem akar akkor is valószínűleg nagyobb bátorsága lesz elmondani, hogy miért nem, vagy mit szeretne vagy mit gondol kettőtökről stb.

Csak ügyesen.

2012. júl. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!