Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kövérebb csajjal milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövérebb csajjal milyen pózban lehet jót szexelni?

Figyelt kérdés
2013. nov. 13. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
hát nem sokban
2013. nov. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Hát...ha jót akasz magadnak, te legyél felül...
2013. nov. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, te hány kiló vagy, milyen erővel :)... meg hogy mennyire kövér az a kövérebb... van, akinek a Pa-Dö-Dőnél kezdődik a kövér, van, akinek ott, ha van már pár pici hurka...


Én ducibb lány vagyok, a párom nálam alapvetően vékonyabb, de rajta is van pici felesleg (mondjuk nekem így tetszik, a vékony srácok nem az eseteim) és magas és testes is. Ő nem panaszkodott eddig semmire, és minden pózban jó volt neki :D. De mondjuk a lovaglót nem ajánalom, ha nagyon vékony vagy, és az ő súlya jóval nagyobb, mint a tied.

2013. nov. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Úristen! Milyen kövér lehet az a nő, hogy nem tudsz vele bármilyenben???? :D
2013. nov. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bármilyenben, kivéve ha gyenge is, mert akkor nem tud felül lenni. De tényleg kérdés, mi a kövér. Én voltam 85, na akkor kb.csak misszionárius, most 68, még mindig vannak hurkák bőven, de ez a súly abszolút nem akadályoz semelyik pózban se.
2013. nov. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nah akkor, ha valaki kövér, hát én az vagyok... :D


És megsúgom, egyetlen pozícióban sem okoz gondot a szex, és még lovaglóban sem sikerült a páromat agyonnyomnom. ;)


Tényleg tunyaság kérdése az egész... az meg nem feltétlenül kövérség, vagy soványság kérdése, max annyiban, ha egy vékony lány tunya, könnyedén átfordítod, de ha egy kövér lány tunya, azzal nem sok mindent tudsz kezdeni...


Az egyetlen problémát az okozza, hogy bizonyos pozíciókban a pocak, illetve a fenék sajnos elvesz pár centit a farokból, így nem tudod a teljes hosszt kihasználni.


Emiatt átlagos pénisznél a legelőnyösebb a lovagló, a leghátrányosabb a misszionárius.


De minden olyan póz jó, ahol a nő és a férfi kb. merőlegest zár be egymással, így nincs útban a has.

2013. nov. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát én kövérebb csaj vagyok és én mindenféle pózban jól érezem magam, a párom is.
2013. nov. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!