Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Titeket zavar, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Titeket zavar, ha a barátnőtöknek műkörme van?

Figyelt kérdés
Nemrég olvastam egy cikket h ez kizáró ok lehet néhány pasinál,csak a véleményetekre lennék kíváncsi.Ti h álltok ezzel?
2013. nov. 13. 13:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nálam például az. Nem birom elviselni. És a festett lábkörmöt sem :) Ilyen vagyok.
2013. nov. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem mondanám kizáró oknak, de teljesen felesleges csak a nők tartják fontosnak
2013. nov. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyik nagy szerelmem (sajnos már nem vagyunk együtt), ő is azt mondta nekem ,hogy ő nem gondolta soha, hogy enged magához érni egy műkörmös nőt (műkörmöm volt). Aztán azt mondta, hogy még izgatta isa köröm látványa amikor éppen leszo.ptam, majd kivertem neki.
2013. nov. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem kizáró ok, csak szimplán nem tetszik.
2013. nov. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen. Az ilyen 50km-es az zavar. Ha ilyen egészségesen normális, akkor nem gáz.
2013. nov. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
meglátok egy nőt műkörömmel már be is tudom határolni, hogy 10 agysejttel többel nem rendelkezik, tehát felesleges megszólítani is.
2013. nov. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egyenesen undorító...
2013. nov. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon nem szeretem, olyan plázacicás, ki ha én nem típusú nőknál látom, de azért nem kizáró ok.
2013. nov. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
igen, mert karcolja a brét.
2013. nov. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A műköröm után mi jön? Kacsaszáj?
2013. nov. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!