Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Ti pisálás után megszokt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ti pisálás után megszoktátok törölni a szerszámotokat?

Figyelt kérdés
énis fiu vok és én nem szoktam, de ma feljött a téma a buszon hazafele... 2 csajjal voltam, egyik nem hallota a választ, mert le kellet szálnia, de a másik reakciója kb ennyi: "fuu.. ez undorító!"
2009. nov. 17. 19:09
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Le szoktam törölni...

Az a pár csepp reggel, délutánra elég büdös tud lenni, arról nem is beszélve, ha hirtelen akció van, akkor gáz pisis péniszt tuszkolni egy lány szájába mondjuk...

Igaz, hogy elötte meg szoktam mosni, de ez már más kérdés...

2009. nov. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
88%
Én is lány vagyok, szerintem sem baj ha nem törlitek meg. Csak mielőtt orál van meg kell mosni mindenképp, ahogyan nekünk lányoknak is, ennyi. :)
2009. nov. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

19.54! A wc papír fáj? A megtörlés nem azt jelenti hogy dörzsölgesd vele:D Le is itathatod a wc papírral anélkül h bármi fájdalmat okozna.


Egyébként én régóta próbálom rávenni a párom h használjon wc papírt mert bizony annak egy idő után van szaga, és az íze sem éppen kellemes. az egészségügyi okokról nem is beszélve. De a hű de nagyon férfiaknak akik cikinek tartják a hiigéniát üzenem, hogy megnyugodhatnak ezidáig nem sikerült megváltoztatnom kedves párom szokását ebben a témában.

2009. nov. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

ez érdekes kérdés.

Gondolkoztam már hogy én is feltegyem-e. Amúgy én is megtörlöm. Amióta együtt vagyok barátnőmmel, azóta szoktam. Eleinte csak akkor, amikor vele voltam, de aztán már úgy rászoktam hogy minden alkalommal megtörlöm. Semmiben nem hátráltat, max előnyömre lesz.

2009. nov. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
53%
Akkor húgyosan teszed el? Gyönyörű. Hát én ha csak tehetem megtörlöm.
2009. nov. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
egyszer próbáltam, a wc papír szétmállott, és nem volt semmi munka levakarni a maradványait.
2009. nov. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

20:40 ↓

Hát aki béna az béna. :)

2009. nov. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Én mindig megszoktam törölni!Csak nekem probléma,hogy néha azután jön 1-2 csepp miután már elraktam.

21/f

2009. nov. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Igen mindig megtörlöm, sokkal higénikusabb így.
2009. nov. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Thurston ***** válasza:
41%
Han ormálisan hátrehúzod a bőrt, nem kell megtörölni. Nem volna értelme, mivel nem marad kívül semmi, belűl megn yilván nem is tudod megtörölni.
2009. nov. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!