Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy pasi. Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy pasi. Mennyire jelenthet gondot, ha más nyelvet beszélünk?

Figyelt kérdés
2013. nov. 13. 13:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
83%

Már azt hittem, hogy valamilyen exotikus afrikai nyelvet beszél :)


Most komolyan, angolból nulláról 1-2 hónap alatt is eljuthatnál arra a szintre, hogy alapszinten már tudjatok kommunikálni, utána meg csak előny lenne, ha egy ilyen kapcsolatban nyelvtudást is szereznél.

2013. nov. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

"Csak félek, hogy folyton félreértenénk egymást, meg néha hülyeségeket beszélnék."


Áh, ettől csak viccesebb lesz az egész, ezen hülyeség parázni. Ha meg órák hosszat angolul kell beszélned, pár hónap alatt sokkal többet fejlődsz majd mint a négy év angol tanulással.


"És hülyének néznének, ha próbálnék activity-zni. :D"


Ezt meg ki nem szarja le? ;)

2013. nov. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ó, angolból nem nehéz rövid idő alatt jól megtanulni, de biztos segíteni is fog neked, ha látja rajtad, hogy igyekszel. Szerintem egy kapcsolat lehetősége jó motiváció arra, hogy elkezdj egy korábban tanult, nem is nehéz nyelvbe visszarázódni. Sok sikert! :)
2013. nov. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
74%
Az angol olyan trehány nyelv, hogy pár hét alatt bárki megtanulja az alapokat, utána max. szavakat kell bepuszilni. Én is azt hittem, hogy valami japán, kínai, orosz vagy bármilyen más extra nyelvről van szó. Ne félj, ismételj meg beszélgess vele, így nagy játék lesz az egész!:)
2013. nov. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nyelvi félreértések, értelmezési problémák szinte biztos, hogy lesznek az elején. Nem kell túl nagy jelentőséget tulajdonítani neki, még aranyos is tud lenni. :)

"Persze, majd megtanulja a magyart.. úgy nem tudnék jókat káromkodni anélkül, hogy értené ;)"

Jó, az angolok döntő többsége el van szűllva annyira magától, hogy ne legyen hajéandó nyelvet tanulni, de ha egy férfi szerelmes, akkor bizony könnyen rákaphat ám a szerelme anyanyelvére. :) A barátnőm nem tisztán magyar, és bár tökéletesen megértjük egymást, ennek ellenére is elkezdtem tanulni a másik nyelvét. :)

2013. nov. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ne már, az angol még a csapból is folyik, és neked ráadásul ott szunnyad a szükséges alapismeret a tudatod mélyén, csak felelevenítened kellene. Így én is azt mondom, hogy ne legyen akadály.
2013. nov. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Ha a szavakat megtanulnám legalább, akkor már valahogy csak megértetném magam béna nyelvtannal is.. de az utálom :( kb. 300-at tudok, a passzív tudásom sem lehet több 4-500-nál. :(
2013. nov. 13. 15:03
 18/20 A kérdező kommentje:
Már csak dalokat hallgatok angolul. De akkor majd igyekszek.
2013. nov. 13. 15:05
 19/20 anonim ***** válasza:
én úgy csinálom, hogy ha hallgatok egy dalt, ami tetszik, akkor megnézem a szövegét és kiszótárazom a szavakat, amiket nem értek.
2013. nov. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hidd el, ha van, aki motiváljon, magától is ragadni fognak rád a szavak. :)
2013. nov. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!