Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek megcsókolni, és attól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek megcsókolni, és attól is hogy ő fog engem mit tegyek? Nálatok hogy történt az első?

Figyelt kérdés
Három hete vagyok együtt egy fiúval. Már pár napja szájra puszival köszönünk egymásnak és ölelkezni is szoktunk. De félek a csóktól, és érzem hogy nemsokára ez is jönni fog. Ő és én sem csókolóztunk még soha szóval mind a kettőnknek ez lenne majd az első. de félek nagyon. És ha valamelyikünk is kezdeményez honnan fogja tudni a másik hogy mit akar, ha eddig csak szája puszi volt? mert hajol felé egyikünk csukott szájjal puszira várva a másik meg csókot akar. Ezt honnan lehet tudni? Vagy hogy lehet közben váltani? a válaszokban ne az legyen hogy ne félj mert jön magától, mert ezt így nem nagyon értem. Nagyon jó lenne ha tudnátok a tapasztalataitokkal vagy a saját példátokkal vagy ha voltatok hasonló helyzetben akkor segíteni, mert félek tőle. Előre is nagyon köszönöm. (Én 14 éves vagyok a fiú 15.)

2013. nov. 13. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Neked mégis mi a csók akkor?? Csók = szája adott puszi -__-
2013. nov. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mitől félsz, kis lány? Eltéved és a szád helyett a füledet nyalja meg? Vagy leharapja az orrod? Ha ez kényelmesebb, hát kezdjétek csukott szájjal. El lehet időzni így is, sima ajak simogatással, aztán valaki csak kinyitja a száját. Azért a nyáladat ne csorgasd ki és ne is nagyon dugd le a nyelved a torkán, mert a végén megfullad.
2013. nov. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Először is ne félj! Ez nem egy szuri, vagy valami borzalom amit túl kell élni :))


Én is nagyon izgultam amikor összejöttem a barátommal... tudtam hogy meg fog csókolni, vagy én őt, de fogalmam se volt róla, hogy hogyan kell csókolni. Aztán amikor megfogta az államat, és ráhajolt a számra, magam se tudom hogyan, de a nyelve már ott volt és megtörtént az egész.

Utána úgy gondoltam nekem is kellene kezdeményeznem csókot. Szóval én azt csináltam, hogy a számat ott tartottam a száján, ami máris csóknak számít.


Szóval az első lépés, hogy ne húzódj el azonnal mint a puszinál, és várd meg amíg a másiknak elér az agyáig, hogy mi történik vele. Aztán ha esetleg francia csókot akart akkor ha a fiú továbbra is csukva tartja a száját, nyugodtan megnyalhatod az ajkait.


Amúgy ez egy közös játék. Mind a két félnek kell lépnie, hogy legyen belőle valami. Ne görcsöljetek rá, ez egy gyönyörű dolog, ez csak jó lehet :)

2013. nov. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerelmesek vagytok, akkor egymás előtt nem ciki semmi, nyugi máá le:D:D:D
2013. nov. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

Én leírom,hogy nekem,hogy történt az első.

Második randin,westend tetőn voltunk,búcsúztunk,és ölelkeztünk.Vége lett az ölelkezésnek,szóval ő elengedett,de én még az egyik kezemmel fogtam a derekát,aztán a másik kezemmel megsimogattam az arcát,ezzel együtt a haját is arrébb söpörtem,majd megragadtam GYENGÉDEN a nyakát.Odahúztam magamhoz meg én is közeledtem felé és először csukott szájjal csináltuk,majd én kinyitottam.Sose felejtem el.

15/F

2013. nov. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is kicsit túlizgultam a dolgot anno, és csak annyira emlékszem magából a csókból, hogy jó volt, azt már egyszerűen nem is tudom, hogy hogyan csináltam vagy mondjuk mit kezdtem a kezemmel stb. :D


De amúgy tényleg nem kell félni, nem fog ezen múlni semmi, és lesz még időtök bőven tökéletesíteni. :)


21/L

2013. nov. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!