Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg srácok! Nektek inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok! Nektek inkább lánybarátaitok vannak?

Figyelt kérdés

Vagy fiúkkal is szoktatok haverkodni?


15/L



2013. nov. 13. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok az a lányokkal barátkozós típus, a legjobb barátom is egy (heteró) srác, de azért kijövök a lányokkal is.
2013. nov. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ez attól függ, hogy az illető csak szimplán meleg, vagy az identitása is más.... mert ha csak meleg, attól ugyan olyan pasis, mint a heterók, csak férfiakkal szexel. Ha az identitása sem a megszokott, akkor a lányok társaságában jobban érzi magát, velük jobban tud azonosulni.
2013. nov. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ugyanúgy van fiú barátunk is, sőt.

19/F

2013. nov. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 moonlightsentinel ***** válasza:
100%
Nekem több fiú barátom van, mint lány, de vannak lányok is.
2013. nov. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy csaj barátom van, de mégis vannak fiú barátaim is. Pl. az egyik osztálytársam gyanús, hogy meleg, vele is jól kijövök, csak nem merem tőle megkérdezni a családja miatt. Elég nyomós oka van, pedig szerelmes vagyok belé. :|

Az az egy csaj barátom tudja, hogy meleg vagyok, sőt még néhány másik is, de csak egyetlen fiú barátomnak mondtam el a dolgokat.

A fiúkkal is jól kijövök, csak félős vagyok coming out téren.



17/f

2013. nov. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen. Igazából 1 db fiúbarátom van, aki valószínűleg hetero (bár..nemtudom, elég langyos...xd) de lányokkal sokkal jobban kijövök, még úgyis, hogy nem mind tudja, hogy meleg vagyok, csak páran.

Azt, hogy srácokkal nem nagyon haverkodok, annak is be lehet tudni, hogy esküszöm, az osztálytársaim kb. úgy viselkednek mint egy állatkertből szökött pávián hadsereg, sőt még ilyen hangokat is adnak ki hozzá. Mint az oviba...nagyon gyerek..a lányok pedrig így 16-17 évesen már ugye érette(bbe)n viselkednek, mint a palik. f/16/m

2013. nov. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. nov. 14. 20:08
 8/9 moonlightsentinel ***** válasza:
Én pont azért szeretek jobban fiúkkal barátkozni, mert úgy viselkednek, mint egy állatkertből szökött pávián hadsereg xDDD
2013. nov. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A legjobb haverom is srác, és tudja hogy meleg vagyok már vagy 15 éve. Persze vannak lány barátaim, de inkább fiúkkal barátkozom...mindenféle "hátsószándék" nélkül :P
2013. nov. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!