Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mi a vélemnyetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a vélemnyetek arról, hogy egyesek szerint tizenévesként nem kell komoly szerelmet keresni, csak játszani kell és tapasztalni?

Figyelt kérdés

Én már nem tizenéves vagyok, csak kíváncsi lennék a véleményetekre. Személy szerint ezzel nem értek egyet, mert miért kéne buta hibákat elkövetni fiatalon? Én is érettebb voltam már 17 évesen a korosztályomnál és tudtam kit, mit keresek. Így kizártam a felszínességet. :-)


Korod és nemed jöhet.


2013. nov. 13. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Én egyetértek vele. Volt pár rossz tapasztalatom, de több a jó. Ha öreg leszek, majd ezekre emlékszem és majd mesélhetek, hogy mások is tanulhassanak a hibáimból. Az élet egy kaland.
2013. nov. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem, hogy mindenki azt tartja jónak, amit ő csinált. Így aki végigkefélte a tini korát arra esküszik, aki nem ezt csinálta, az meg másra. Én személy szerint meg mindezt embertelenül leszarom. Szerintem nincsenek ilyen téren nagy életigazságok, szerintem az egyes parasztokon múlik, ki mennyire tud magyarázkodni a saját lelkiismeretének.


27/f

2013. nov. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Baromság, mert nem kell ilyenen gondolkodni. Úgyis azt fogod tenni, ami jön. Ha beleszeretsz valakibe, és tizenéves vagy, akkor minek játszadozz?
2013. nov. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tapasztalni lehet, játszani már ne nagyon. Főleg ha mások érzelmeivel teszik ezt, az a tiniktől is ugyanúgy undorító.
2013. nov. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Játszadozni hülyeség. Inkább arról van szó, hogy lehet, hogy 12 évesen beleszeretsz valakibe, és együtt vagy vele 4 évig is akár, de szakítotok, mert más és más irányba változtok, mások lesznek a terveitek. De attól te még az igazit kerested benne, csak nem jött össze.


18/L

2013. nov. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!