Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ez szerelem? Első látásra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ez szerelem? Első látásra?

Figyelt kérdés

Nyár kellős közepén egy rock koncerten "összeismerketem" egy sráccal. Tulajdonképpen annyira nem ismerjük egymást. Egy hetet voltunk a Balatonon (nyaraltunk, és akkor volt a koncert), majdnem minden nap hívott. Akkor nem tudtunk találkozni, de nekem nagyon tetszett a srác. Nem tudom, hogy miért, mert annyira nem helyes. (vagyis nekem az, de más fejével gondolkodva egyáltalán) Ő is rocker, én is.

Na vissza a lényegre. Augusztusban még beszéltünk, de azóta nem. A koncert óta (ami júliusban volt, 26-án) minden nap gondolok rá...

[link] --> ez így nagyjából összefoglalja.

Neki megvan a számom, és nekem is az övé. Egyszer elment ő is egy koncertre, ott a Balatonnál, és felhívott. Ez volt augusztus közepén. Csak úgy beszéltünk. Az a négy perc alatt azon gondolkoztam, hogy lehet-e köztünk valami. De nem...

Amúgy sem vagyok olyan életvidám lány, és mindenki emósnak néz a búskomor képem miatt, de vele boldog lehetnék. El tudom képzelni vele az egész életemet, és ezt komolyan mondom.

Koromat nézve 13 vagyok, ő pedig 17.

Tudom, nagy korkülönbség, de ne gyertek azzal, hogy kislány vagyok még, meg ilyesmi :D

Az engem körülvevő emberek szerint komoly vagyok a koromhoz képest. (Persze ez helyzettől függ, imádok ökörködi)

Amúgy az elgépelésekért bocsi ha vannak, csak közben sötét van, és lusta vagyok felkapcsolni a lámpát :DD



2013. nov. 10. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:

ÖÖÖÖ kislány vagy....


Az ember 30 évesen sem tudja elképzelni kivel tudná leélni az életét, te 13 évesen igen?


Ujjjj

Na nem baj majd az élet változtat ezen :)

2013. nov. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyerek vagy még és álmodozol.Nincs ezzel baj,majd kinövöd.
2013. nov. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2013. nov. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ő pedig ezt gondolja:

[link]

2013. nov. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Látom, nagyon vicces kedvedben vagy, f szarcú...
2013. nov. 10. 23:13
 6/7 Magoran ***** válasza:

Gonolom, első szerelem...

Olvastam a történeted, és úgy gondoltam, ez egy szép sztori.

Aztán jött a sor, ahol leírtad a korod. Na, ott már fogtam a fejem.

Nem akarok ünneprontó lenni, de muszáj.

13 évesen voltam én is az elsőnek szerelmes. Ugyanúgy nekem tökéletes személybe, ugyanúgy elképzeltem vele az életem,

majd koppantam. Nagyot. Ahogy szinte minden ember ezen a bolygón az első szerelemnél.

Azért mondom el, hogy tudd, mi vár rád, ne érjen váratlanul. Így remélem kisebb lesz a fájdalom.


Az első szerelmek kevesebb 0,1%-a végződik happy end-el, mikor boldogan élnek, míg megnem... És most sokat szépítettem a számon.

2013. nov. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nos... teljesen normális amit érzel, ennyi idősen mind átmentünk ezen. Aztán elmúlt. Aztán jött a következő, az is elmúlt. Egy idő után megtanultuk, hogy nem az első szerelem az Igazi, csak azért gondoljuk annak, mert nem volt még másik. A következő még Igazibb lesz. Az azután következő még inkább...


A korkülönbségről. Nem vagy érettebb, minden 13 éves azt gondolja magáról, hogy ő érettebb, mint a többi korabéli. Én még nem is találkoztam olyannal, aki ne mondta volna ezt... márpedig, az lehetetlen, hogy az összes 13 éves érettebb, mint a többi.


De ebben a korban nagyon egyszerűen meg lehet ragadni a korkülönbség lényegét... te romantikusan ábrándozol, a pasik meg többnyire azért szeretnének kapcsolatot 17 évesen, hogy legyen benne jó sok szex, és romantikázni ne nagyon kelljen. Te holtomiglan-holtodiglan kapcsolatról ábrándozol, egy normális 17 éves pedig pontosan tudja, hogy ez pár hónapig, max. pár évig tarthat.

Mivel neki már valószínűleg megvolt az a 3-4 kapcsolat, ami neked még nem, és az pont elég tapasztalat ahhoz, hogy ne tudjon azonosulni a te rózsaszín ábrándjaiddal.


De majd ezeket úgyis megtanulod! :)

2013. nov. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!