Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha szeretek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha szeretek egy lányt 3 éve és napi 5-6 órát beszélek vele és nekem mond el mindent először (jót, rosszat) akkor abból lehet valami? Vagy csak jó barátnak tekint?

Figyelt kérdés
2013. nov. 13. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, 3 év alatt miért nem próbáltad becserkészni?
2013. nov. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Eléggé barátzóna
2013. nov. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem akartam azt hogy a végn barátok se legyünk.Ez alatt a 3 év alatt akartak többen járni velem de úgy voltam vele hogy inkább szeretek valakit aki nem szeret viszont mint járok valakivel úgy hogy mást szeretek.
2013. nov. 13. 20:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Jóbarátnak tekint, de ha elkezdesz más vizekre evezni, közeledni felé, picit nyomulni tán, akkor lehet igent mond. Próbáld meg.


Ha tényleg annyira jó barátod, akkor sem fog magadra hagyni, ha nem viszonozza az érzéseidet.


18/L

2013. nov. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!