Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem fekszek le vele elhagy....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem fekszek le vele elhagy. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Nagyon szerelmes vagyok a barátomba. De úgy érzem még nincs itt az ideje annak, hogy szeretkezzünk. Nem prűdslgből, de szerintem még korai a kapcsolatunk. Ő viszont nagyon akarja, ls azzal zsarol, hogy nem szeretem, mwg hogy ha a haverjával lennék, érte mindent megtennék, látja,hogy hogyan nézek rá. Ez amúgy nem igaz, tavaly nagyon retszett egy fiú, akiről kiderült,hogy a barátja, de ez már régen volt és semmi közünk egymáshoz. Azt mondja, hogy én nem szeretm őt és elhagy ha nem teszem meg, és ,hogy ő nagyon szeret és másra sem tud hondolni csak rám. Mit tegyek? Kérlek segítsetek

#Sex.lány.fiú
2013. nov. 13. 19:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje vagytok együtt?
2013. nov. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
hagyd ott, mert ebből is egyértelmű, hogy csak a szexet akarja.
2013. nov. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibák miatt, de nagyon zaklatott vagyok
2013. nov. 13. 19:08
 4/17 A kérdező kommentje:
Egy hónapja
2013. nov. 13. 19:09
 5/17 Generalis ***** válasza:

Ne feküdj vele le mert nem is szeret téged !

Az ilyenek miatt csinálnak az emberek hülyeséget ! Szakíts a gyerekkel mert csak .. akar veled és ott hagy !

2013. nov. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ennyire azért ne legyél hülye ha lehet... Persze piszok módon szerethet. :D Nem rád gondol, hanem arra, ami a lábad között van...
2013. nov. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd ott a gyereket, elég szűk látókörű és buta emberi példány lehet, ha 1 hónap kapcsolat után szakít veled, ha nem szexelsz vele. Ebből leszűrhető az is, hogy neki teljesen mind1 hogy együtt maradtok e, semmi nem tart össze titeket. Kell neked ilyen kapcsolat?
2013. nov. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha igazán tetszel egy pasinak az bevárja, hogy megérjen a kapcsolat egy igazi jó szexre.
2013. nov. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha emiatt elhagy, akkor semmit nem jelentesz neki.
2013. nov. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha te is úgy gondolod, hogy zsarol, akkor még mi a francon gondolkodsz? Vesd fel neki, hogy esetleg lehetne petting, aztán ha nem megy bele, akkor viszlát.
2013. nov. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!