Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs esélyem kapcsolatra ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs esélyem kapcsolatra ha nem tudok kommunikálni?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és az a problémám,hogy kb. képtelen vagyok kommunikálni.Mármint tudok beszélni de csendes vagyok,merev,félénk.Ismeretlenekkel szemben eltűnik a humorom,meg egyszerűen unalmas vagyok

Ennek megvannak az okai (gyerekkori sérelmek stb.)

Egyszerűen képtelen vagyok bármiféle bizalmas kapcsolatot kialakítani egy lánnyal.

Pedig látom,hogy más fiúk megismerkednek egy lánnyal,odamennek suliban beszélgetni,aztán randi és össze is jöttek..nekem ez egyszerűen nem működik.

Ez javulhat még?

17/F


2013. nov. 13. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
hàt ha nem teszel èrte semmit, akkor nem fog vàltozni semmi!
2013. nov. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok,csak én lány..Ne sok bíztató,kedves válaszra várj,általában csak annyit írnak hogy te tehetsz róla,tenned kell érte valamit stb..
2013. nov. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mégis mi a francot tudnék ellene tenni?
2013. nov. 13. 20:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Ki tesz érted valamit akkor hm? Állj talpra ne rinyálj az miatt ami történt legyél férfi és küzdj ez ellen... Vagy akkor siránkozzál, te döntésed.
2013. nov. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szerinted mégis eddig mit csináltam? Pont azt szeretném megtudni,hogy kell.Értelmezd a kérdést.

AEz az oldal meg arra való,hogy tanácsot kérjünk.

2013. nov. 13. 20:40
 6/9 anonim ***** válasza:

Bocs, de a kérdésben sehol nem írtad, hogy ezért tenni is szeretnél, csak elmondtad mi a baj és hogy így lehet e esélyed kapcsolatra.


Neked kell ezért tenni. Hogy hogy? Szimplán felejts el mindent, tedd félre, ne foglalkozz ezzel. Ha látod, hogy a barátaid csajozni mennek, tarts velük. Ha nincsenek barátaid szerezz. Ha a srácokkal megvan a közös érdeklődés, hamar kifogsz tudni bontakozni, nem lesz olyan parás a szitu. Az a baj, hogy valszeg nem igazán jársz társaságba, ezt jól gondolom?

A te dolgod nyitni mások felé, a mód pedig ezer féle. Attól függ, te egy magadban mit szeretsz. Mert a legtöbb dolgot lehet csoportosan is. Korodból következtetek, hogy sulizol. Nem késő beiratkozni valamilyen suli utáni foglalkozásra.

2013. nov. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Menj el egyedül szórakozni, próbálkozz először ismeretleneknél. Gyakorolj, előtte igyál kicsit. Egy idő után belejössz, és rájössz arra is, hogy alkohol nélkül se nagy dolog. :)
2013. nov. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Fogyatékos hülyék válaszával ne foglalkozz.


Kezdj el utánaolvasni, hogy mit lehetne tenni. Önbizalom növelés, személyiség fejlesztés, kommunikációs tréningek. Alaposan nézz utána, keress ilyen témában jártas fórumokat (csak könyörgöm, ne itt). Tedd magad minél több kényelmetlen helyzetbe. Miért ne szólíthatnál le valakit a vonaton beszélgetni? Semmi következménye nem lesz. Menj ki a suliban felelni, hogy szokd azt, hogy beszélsz sok ember előtt, vállalj előadásokat. Lehet rosszul sül majd el kezdetben, na és ? Később jobban fog menni. Tanfolyamokat is ajánlok.

Meg kezdj el sportolni, tedd jobbá a külsődet.


Plusz nem ártana utánanézni, hogy van -e valami pszichés probléma a háttérben, lehet nem ártana elmenni első körben egy orvoshoz, aki megvizsgál. És ha egyértelműen ki lehet zárni, a betegséget, zavart, akkor jöhet az első szakasz, amit leírtam. Nyilván nem vészmadárkódok itt, de sok lelki betegség egyik velejárója lehet egy negatív tulajdonság, állapot. És az ember csak ezt veszi észre, ezt próbálja meg kezelni, akkor nem lesz nagy sikere.


Vagyis:

1. orvos felkeresése, beszélj erről, plusz még ha van más probléma (és szerintem lehetséges), akkor erről is. Sőt a szülőket is jó lenne ebbe bevonni.

2a) Ha tényleg komolyabb a baj, akkor majd az orvos megmondja, mit lehet tenni.

2b) Ha egyáltalán nincs baj, és ezt az orvos tanúsítja is, akkor jöhet az, amelyet fentebb írtam, tanulj meg kommunikálni stb.


És ajánlom, hogy vedd ezt komolyan, ne halogass, hanem kezdd el, ugyanis értékes éveket tudsz elbukni, amely majd később fogja magát megbosszulni.

2013. nov. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat!

Sportolok,kondizok elég jó testem van.Érdekes módon az előadásaim közben nagyon vicces tudok lenni,nem vagyok zavarban.

2013. nov. 13. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!