Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti féltékenyek lennéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti féltékenyek lennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

ha lenne egy jó fiú barátod, aki 1 évig szerelmes lenne beléd, de te nem viszonoznád, és egyik nap elmondaná, hogy tetszik neki egy másik lány, akivel valószínűleg össze fog jönni, féltékenyek lennétek? ez azt jelentené, hogy már túl van rajtatok.


a barátom (akivel nemrég jöttem össze, de előtte is barátok voltunk) mondta, hogy az ő lány barátja féltékeny volt rám, amikor rólam mesélt...


2013. nov. 13. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Én voltam nemrég ilyen helyzetben, de nem zavart :D csak az, hogy mindig róla beszélt :) de azért örültem neki, hogy boldog.
2013. nov. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
is-is ... mivel nem viszonoztad biztos túlakart rajtad lépni ( velem is így volt ) de ő még is csak téged szeret másképpp nem mesélt volna neki rólad ;) de ez csak az én véleményem :)
2013. nov. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok: mondjuk hozzá tenném, hogy kicsit azért féltem. Mert ha már nem szerelmes belém, lehet hogy nem is lesz többé a barátom. Nem is az hogy féltékeny voltam, csak féltettem a barátságunk. De ezen a dolgon már túlléptem :)
2013. nov. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valamennyire biztos de csak mert aggódnék hogy veszítenék a figyelméből. Ha még akkor is jóba vagyunk hogy 1 éve tetszem neki akkor az egy szoros barátság lehet... :)
2013. nov. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kívánj neki sok boldogságot, és nyisd ki neki az ajtót jó szélesre, hogy gyorsabban tudjon menni kifelé.
2013. nov. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

na, néhányan félreértettetek :D


az én pasim csaj barátja féltékeny rám.

2013. nov. 13. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!