Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti féltékenyek lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti féltékenyek lennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Volt egy orosz férfi, akibe reménytelenül szerelmes voltam. Miatta elkezdtem oroszul tanulni. Azóta már más tetszik. Az orosz pasiról mindenki tud a környezetemben, az új srác is. A tanulást nem hagytam abba, mivel tetszik a nyelv, szerintetek, ha megtudja, nem lesz kicsit olyan a dolog, mintha nem tudtam volna még lezárni magamban a dolgokat? Tudom, kicsit talán hülye kérdés, de nem szeretném elrontani a dolgokat.
2013. febr. 2. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem tisztázd vele, hogy rajta már túlléptél és csak a nyelv tetszik tuti, hogy megérti (:
2013. febr. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól még tanulhatsz oroszt. Én nem lennék féltékeny az orosz nyelvvel csak nem csalnál meg.:D
2013. febr. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem.

Amúgy ma mindenkinek van orosz kapcsolata?

2013. febr. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt hozzátenném, hogy nem volt azért olyan régen ez a szerelem, egy hónapja még sírtam utána.
2013. febr. 2. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!